11 февраля 2021

МакДональдз оголосив результати пілотного проєкту із сортування в мережі

МакДональдз оголосив результати пілотного проєкту із сортування в мережі
687

За чотири місяці пілотної програми сортування в залах ресторанів МакДональдз відсортовано й передано на перероблення понад 80 тонн пакування. До кінця 2021 року компанія планує запустити сортування в усіх ресторанах мережі в Україні, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

З вересня 2020 року МакДональдз почав упроваджувати тестову програму із сортування відходів у своїх закладах. У залах 16 ресторанів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові й Київській області встановили спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками для розділення відходів на папір, пластик, стакани, рідину та інше. Відсортовані відходи відправляють на вторинне перероблення сировини. До програми вже приєдналося понад 2,6 млн українців.

Проєкт запущено в тестовому режимі, щоб налагодити кругову систему роботи з відходами, що передбачає сортування, перероблення й повторне використання сировини. До кінця 2021 року компанія планує розпочати сортування в ресторанах по всій Україні.

Нагадаємо, що МакДональдз в Україні зробив кілька важливих кроків на шляху до виконання взятого на себе глобального зобов’язання відповідального використання ресурсів. Зокрема, компанія мінімізує використання пластику:

  • У вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперове пакування.
  • У червні 2020 року компанія повністю замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на стаканчики зі 100-відсоткової целюлози із сертифікованої сировини PEFC з покриттям PE, які можна переробляти в Україні.
  • 2019 року компанія замінила пакування для МакФлурі на паперове, що зменшило використання пластику на 27,5 тонни на рік.

До 2025 року МакДональдз глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, з поліетилену й пластику можна виготовляти пакети для сміття, «друге життя» отримають і інші відходи після перероблення.

Цікаві факти про екологічні ініціативи в мережі МакДональдз в Україні:

  • З вересня до кінця 2020 року в залах мережі відсортовано понад 80 тонн пакування: 57 780 кг паперу, 3684 кг пластику, 19 140 кг паперових стаканчиків.
  • З 2019 року все пакування продуктів на кухні компанія збирає й віддає на перероблення. Це понад 120 тонн паперу, більш ніж 10 тонн пластику й 3,5 тонни пакувань Tetra Pak щомісячно.
  • Екологічні програми компанії передбачають зменшення викидів парникових газів. Для цього МакДональдз реалізує кілька ініціатив щодо перероблення відпрацьованої олії на біопаливо, використання поновних джерел енергії й повторне використання відпрацьованої води з кондиціонерів ресторанів для поливання клумб і газонів.
  • Три останні серії книжок Хеппі Міл вийшли вже в паперовій обгортці, а з 2022 року мережа планує повністю перейти на паперові іграшки й паперове пакування в наборах Хеппі Міл.

Читайте також: В Україні розпочинається благодійна акція «Передай добро далі»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги