18 марта 2021

«Сільпо» Солов’їною: курси української для працівників мережі й не тільки

«Сільпо» Солов’їною: курси української для працівників мережі й не тільки
833

Відсьогодні в мережі «Сільпо» стартує онлайновий курс української мови для працівників супермаркетів — «Солов’їною». Граємося з іменниками й радіємо з прикметниками, щоб підтримати перехід на державну мову як основну мову спілкування в ритейлі.

«Сільпо» Солов’їною — це відеоуроки й домашні завдання. Вони допомагають засвоїти тематичну лексику, опанувати правильну вимову слів, а також тренують дикцію. Щебечемо солов’їною ми разом з Андрієм Шимановським, актором-викладачем техніки мови.

Навчання відбувається у форматі лагідного марафону: протягом 42 днів працівники мережі щодня отримуватимуть відео або завдання у внутрішніх каналах комунікації. Це все для того, щоб знання краще засвоїлися, а в усіх нас було маленьке нагадування говорити українською щодня. Адже мову можна дійсно опанувати, тільки якщо регулярно використовувати її в житті.

Відео також публікуватимуть на YouTube-каналі «Сільпо», а отже, кожен охочий зможе приєднатися до навчання. По закінченню марафону ми викладемо в публічний доступ методичний матеріал, з яким будь-хто зможе навчатися як самостійно, так і в команді.

У планах «Сільпо» продовжувати програму навчання українській мові в онлайні і в офлайні. Ба більше, вивчення солов’їної стане офіційною частиною індивідуального плану розвитку працівників супермаркетів «Сільпо».

Читайте також: За лаштунками «Сільпо»: здали на перероблення понад 22 000 тонн вторсировиниЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги