15 апреля 2021

У мережі магазинів Фокстрот призначено нового HR-директора

У мережі магазинів Фокстрот призначено нового HR-директора
830

До посади керівника управління по роботі з персоналом омніканального ритейлера Фокстрот приступила Тетяна Брюханова. Про це , повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Призначення Тетяни Брюханова на пост HR-директора відбулося на початку квітня 2021 року. На цій посаді вона змінила Оксану Парубець, яка очолила пост консультанта з питань впровадження змін та інновацій у компанії.

«Робота з персоналом є одним з пріоритетних напрямків, оскільки саме люди формують фундамент і головний актив успішного бізнесу. А в нинішніх умовах пандемії та обмежень частка їх відповідальності збільшується в кілька разів, – зазначив Олексій Зозуля, CEO мережі Фокстрот. – Ми вітаємо Тетяну в нашій команді, і впевнені, що її професійний досвід та експертиза допоможуть вдосконалити поточну модель управління і мотивації персоналу, впровадити ефективну стратегію розвитку HR-напрямку, корпоративної культури і бренду роботодавця».

Загальний досвід роботи Тетяни у сфері управління персоналом складає понад 15 років у системних компаніях загальною чисельністю від 60 до 7000 чоловік у сферах дистрибуції, виробництва, IT, енергетики, оптово-роздрібної торгівлі, благодійності. Більше 10 років вона працювала на посаді директора з управління бізнес-процесами повного циклу HR-менеджменту й управління HR-командою в таких компаніях, як KIDDISVIT, БО «Фонд Ріната Ахметова», «Паралель-М ЛТД», «ДТЕК Дніпрообленерго». Також підтвердила свою кваліфікацію за програмою Mini МВА в Академії бізнесу EY і на професійних тренінгах за напрямком HR.

«Мені дуже приємно стати частиною компанії – флагмана українського ритейлу електроніки і побутової техніки, яка має за плечима більше 25 років роботи на ринку, але при цьому не зупиняється на досягнутому. Наразі бренд Фокстрот реалізує масштабну трансформацію бізнес-процесів, і моя головна задача полягає в реалізації актуалізованої HR-політики бренду відповідно до нових викликів», – прокоментувала своє призначення Тетяна Брюханова.

Фокстрот – одна з найбільших торгових мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Кількість працівників станом на квітень 2021 року – 4000 осіб.

Бренд є омніканальним (оффлайн і онлайн торгівля): охоплює 163 магазини загальною торговою площею 153 тис. кв. м у 90 обласних і районних центрах України і інтернет-магазин FOXTROT.UA, трафік відвідування якого досягає 9,5 млн користувачів в місяць.

Бренд Фокстрот розвиває Група компаній «ФОКСТРОТ», співзасновники – Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.

Читайте також: «Електронний чек» у Фокстрот – переможець Smart Awards Ukraine 2020

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги