21 апреля 2021

Сергій Ануфрієнко на Food&NonFoodMaster и CatManMaster-2021

Сергій Ануфрієнко на Food&NonFoodMaster и CatManMaster-2021
1013

14 травня на 12-й Міжнародній практичній конференції Food&NonFoodMaster-2021: «Restart у партнерстві рітейлерів і постачальників» і CatManMaster-2021 спікер Сергій Ануфрієнко виступить із доповіддю «Як вигідно поставляти товар на умовах відстрочки платежу».

Учасниками конференції стануть понад 400 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України, Європи (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з продажів і маркетингу, закупівель, керівників ВТМ), провідні виробники й імпортери товарів FMCG (від міжнародних компаній-лідерів до невеликих регіональних виробників продуктів харчування).

Одним зі спікерів є Сергій Ануфрієнко, директор департаменту корпоративного та торгового фінансування ПУМБ. Він презентує доповідь «Як вигідно поставляти товар на умовах відстрочки платежу».

Ключові питання конференції:

- Актуальні тренди харчової галузі у 2021 році. 

- Як змінилася споживча поведінка, як адаптувати бізнес до нової реальності.

- “Швидка комерція” (Q-Commerce): чому співпраця food- и non-food рітейла зі  службами експрес-доставки стає ще більш важливою.

- 10 помилок виробників, які не дозволяють почати експорт своєї продукції.

- Як оптимізувати торгівельний і виробничий бізнес у 2021 році: автоматизовані системи управління підприємством.

- Ексклюзивні тренди Ашан: смаки світу, веганство, фермерство.

- Технології трансформації традиційних моделей магазинів під зміну споживчих уподобань. Кейси впровадження.

- Моделі Категорійного Менеджменту для мультиканального рітейла.

- Структура роздрібного ціноутворення: сучасні підходи та технології.

- Керування простором торгівельної зали черех викладки на підставі ролі категорії.

- Підготовка ідеального КП на підставі  анализу асортиментної матриці.

- Аналіз ефективності асортиментної матриці через управління товарними запасами. 

Спецпроєкти в рамках конференції

1. Столы перемовин «МЕРЕЖА - ПОСТАЧАЛЬНИК». Це унікальна можливість прямих перемовин. У столах перемовин TradeMasterGroup за 12 років взяли участь понад 5500 постачальників України та Закордону (Росія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Польща, Грузія тощо).

2. Виставка й експозиція рішень і послуг для бизнесу. У рамках Конференції відбувається виставка рішень і послуг, а також зразків продукції від виробників і рітейлерів України та близького закордону.

3. Вручення Національних премій. Національна Премія для рітейлерів «Retail in-Ukraine 2021: найкращий партнер року» и Національна Премія для виробників FMCG-товаров «Made-in-Ukraine 2021: найкращий партнер».

4. Галерея новинок провідних постачальників України та близького закордону. У рамках конференції відбудеться спеціальний проєкт провідних постачальників України та близького закородону! Кожний учасник–виробник зможе надати зразки найкращих проєктів для демонстрування на полицях Галереї Новинок.

РЕЄСТРАЦіЯ

або деталі за телефоном 067-502-30-13

Читайте також: Приглашаем на Food&NonFoodMaster-2021: «Restart в партнерстве ритейлеров и поставщиков – главное событие для профессионалов ритейла Украины

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги