18 января 2022

Жанна Єнікєєва на Big Trade-Marketing Show-2022

Жанна Єнікєєва на Big Trade-Marketing Show-2022
1029

На щорічній конференції з трейд-маркетингу Big Trade-Marketing Show-2022: Without Limits спікерка Жанна Єнікєєва презентує доповідь «Магазин прогресивного майбутнього через вікно доставки».

4 лютого 2022 р. на щорічній конференції з трейд-маркетингу Big Trade-Marketing Show-2022: Without Limits на одному бізнес-майданчику зустрінуться понад 300 учасників, щоб обговорити тренди та тенденції розвитку трейд-маркетингу, скласти план з удосконалення роботи власних маркетингових перейняти успішний досвід колег, отримати практичні кейси та рекомендації найкращих маркетологів України, поринути в атмосферу висококонцентрованого креативного нетворкінгу, придбати нових партнерів, провести переговори та обговорити найпотужніші колаборації з учасниками заходу - і все це за один день на Big Trade- Marketing Show 2022!

Одним зі спікерів конференції є Жанна Єнікєєва, тренерка з трейд-маркетингу та мерчандайзингу Тренінгового Центру TradeMasterGroup. Вона виступить з доповіддю «Магазин прогресивного майбутнього через вікно доставки».

Участь у Конференції надасть можливість:

- Зануритися в атмосферу високопродуктивного брейн-штормінгу та креативного нетворкінгу.

- Здобути максимально корисний досвід, завдяки високій концентрації практичних кейсів від спікерів провідних компаній, який надалі можна імплементувати у власний бізнес.

- Обговорити актуальні тенденції та тренди ринку, отримати прогнози та рекомендації від експертів.

- Надихнутися ідеями та поповнити багаж практичних знань у трейд-маркетингу.

- Налагодити діалог між виробниками, дистрибуторами та рітейлерами, відверто та чесно обговорити вигоди та ризики кожного гравця ринку.

- Провести ділові переговори, придбати нові знайомства, обговорити колаборації та укласти нові партнерства.

Реєстрація для участі в Big Trade-Marketing Show-2022

Читайте також: Big Trade-Marketing Show-2022: Without Limits, 4 лютого 2022 року

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также