22 марта 2022

В Україні запрацювала єдина платформа пошуку постачальників для рітейла

В Україні запрацювала єдина платформа пошуку постачальників для рітейла
947

Українські торговельні мережі за підтримки органів державної влади створили онлайн-платформу ProdUkraine для пошуку постачальників у різних регіонах України, повідомляє TradeMaster.UA.

Після початку військової агресії росії проти України, всі рітейлери об’єднані однією місією ― нагодувати українців та забезпечити їх усім необхідним у цей складний для країни час.

Тому зараз надважливо швидко налагодити локальні поставки до продовольчих мереж та магазинів.

За допомогою ProdUkraine.org відтепер будь-яка торговельна мережа чи магазин може розмістити оголошення про потребу в тих чи інших товарах у будь-якому регіоні.

Зареєстровані на платформі постачальники та виробники мають змогу одразу ж відгукнутися на заявку та почати співпрацю.

Як розмістити свій запит на ProdUkraine?

Якщо ви - торговельна мережа або постачальник, ви маєте зареєструвати сторінку своєї компанії на онлайн-платформі. Потрібно вказати назву, відповідну категорію, опис, контактну інформацію та посилання на сайт (якщо є).

Після реєстрації компанії ви зможете розміщувати заявки або запити щодо товарів. Вказуйте кількість потрібних/наявних продуктів, їхню очікувану вартість та місцезнаходження. Потім ви зможете оперативно отримувати інформацію щодо їх потреби по всій Україні. Інформація з оголошеннями фільтрується за регіонами та товарними категоріями.

Про які товари можна розмістити оголошення?

Про всі товари, крім алкоголю. У першу чергу важливі продукти соціальної групи та промислові товари першої необхідності. Мова йде про продукти харчування (яйця, молочні продукти, м’ясо, риба), напої, дитячі товари, товари для дому та господарські товари.

ProdUkraine.org дозволяє отримувати консолідовану інформацію щодо потреб кожного з регіонів. Ви можете розмістити пропозицію своїх товарів або відгукнутися на існуючу та домовитися про укладання договору з продавцем.

Ініціатори онлайн-платформи ProdUkraine.org зацікавлені у реєстрації на сайті якомога більшої кількості як локальних виробників та постачальників, так і рітейлерів. Адже ми всі об’єднані місією нагодувати країну разом!

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги