22 марта 2022

НБУ збільшив ліміт зняття готівки з валютних рахунків утричі

НБУ збільшив ліміт зняття готівки з валютних рахунків утричі
930

Національний банк збільшив ліміт на зняття готівки в Україні з рахунків у іноземній валюті. Як зазначено на сайті НБУ,  щоденний ліміт на зняття готівки в Україні з рахунків у іноземній валюті збільшено з 30 до 100 тисяч гривень (в еквіваленті). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

“Цей ліміт також поширюється на зняття валюти за кордоном із рахунків в іноземній валюті, що відкриті в українських банках”, – йдеться в повідомленні.

Водночас щоденний ліміт у 100 тисяч гривень на зняття коштів в Україні з рахунків в національній валюті лишається чинним.

За кордоном зняття валюти з гривневих рахунків обмежено лімітом у 100 тисяч гривень на місяць. Водночас оплата товарів, робіт та послуг із використанням платіжних карток за кордоном та в Україні і надалі здійснюватиметься без обмежень. Тож Нацбанк повторив рекомендацію використовувати безготівкові розрахунки.

“Відповідні уточнення покликані запобігти виведенню капіталу за кордон у значних обсягах”, – наголосили в НБУ.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги