09 серпня 2022

Ануш Тавмасян на Food&NonFoodMaster-2022

Ануш Тавмасян на Food&NonFoodMaster-2022
1380

9-го вересня 2022 року відбудеться 13-та щорічна Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час». Серед спікерів заходу – Ануш Тавмасян, яка розповість про «Б’юті під час війни: як ми працювали та розвивали мережу після 24 лютого».

Ця подія збере понад 300 топ менеджерів, ключових спеціалістів роздрібних мереж та компаній-постачальників.

Одним зі спікерів конференції є Ануш Тавмасян, СО-founder ISEI. Тема її виступу: Б’юті під час війни: як ми працювали та розвивали мережу після 24 лютого.

ISEI – українська мережа магазинів косметики і товарів для дому, що належить компанії Empair, представляє на українському ринку популярні та нішеві азіатські і європейські бренди. Зараз мережа управляє 81-й торговою точкою і має амбітні плани щодо виходу на нові зовнішні ринки.

Програма 13-ої Міжнародної практичної конференції Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час».

РЕЄСТРАЦІЯ

або за тел 067-502-30-13

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також