01 вересня 2022

До 1 вересня ОККО завершила відновлення ліцею у Гостомелі, пошкодженого під час воєнних дій

До 1 вересня ОККО завершила відновлення ліцею у Гостомелі, пошкодженого під час воєнних дій
1394

Мережа АЗК ОККО завершила ремонтно-відновлювальні роботи у ліцеї №1 міста Гостомеля (Київська обл.), який зазнав серйозних ушкоджень під час воєнних дій навесні цього року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.Саме приміщення ліцею вціліло, але було знищено 187 склопакетів, вибито 139 дверей і 111 вікон, понівечено дах, фасад та пошкоджена система опалення.

Керівництво ліцею звернулося за допомогою у відбудові до меценатів, і мережа ОККО ще у липні відгукнулася на це прохання. Компанія власним коштом замінила покрівлю й окремі фрагменти фасаду, встановила нові склопакети, привела до ладу систему опалення, виконала внутрішні ремонтні роботи, відбудувала центральний вхід до ліцею з урахуванням інклюзивних потреб тощо.

Окрім ліцею у Гостомелі, ОККО відбудовує ще три освітні заклади у Київській області. Мова йде про школу у селі Розважів та Бобрицьку гімназію, а також ясла-садок «Веселка» у Гостомелі. На ці потреби компанія виділила загалом 40 мільйонів гривень.

Читайте також: ОККО відбудовує вже четвертий освітній заклад на Київщині

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також