06 сентября 2022

Купуй у VARUS – плати VISA – допомагай дітям

Купуй у VARUS – плати VISA – допомагай дітям
1024

VARUS у партнерстві з VISA та Monobank оголосили про нову акцію, спрямовану на підтримку проєкту «Дитинство без війни». Згідно з умовами ініціативи, усі покупці супермаркетів мережі, які придбали товару на 250 і більше гривень та оплатили покупку картою VISA, стають благодійниками – з кожної покупки 5 грн автоматично перераховуються у фонд допомоги дітям. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

В разі, якщо клієнт здійснив розрахунок картою VISA від Monobank, то благодійна сума подвоюється. В акції беруть участь всі товари, представлені в супермаркетах VARUS.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну проєкт «Дитинство без війни» займається евакуацією до Туреччини дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування чи тих, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Нині кожна дитина потребує, перш за все, безпеки. А також якісного харчування, навчання та різноманітного дозвілля. Ці питання наразі вирішують волонтери проєкту за підтримки донорів та меценатів. Тому настільки важливо долучатися та допомагати дітям-сиротам. Наразі в Туреччині перебуває понад 2 000 українських дітей-сиріт і евакуація продовжується. Діти перебуватимуть в евакуації до кінця війни.

Нагадаємо, що 1 серпня у VARUS розпочалася акція на підтримку проєкту «Дитинство без війни». За її умовами, долучитися може кожен – варто лише придбати позначені спеціальними підцінниками товари в супермаркетах мережі. Одна гривня з покупки акційного товару буде перерахована на допомогу «Дитинство без війни». В акції беруть участь різні продукти харчування й товари для дітей. Загалом – понад 200 позицій

Читайте також: VARUS проводить благодійний розпродаж «Дитинство без війни»

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также