08 сентября 2022

Масовий збір картоплі обвалив ціни на ринку

Масовий збір картоплі обвалив ціни на ринку
1140

На ринку картоплі в Україні встановилася тенденція до зниження цін. Основною причиною стали масові збиральні роботи в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення постачання картоплі на ринок. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Зазначається, що в основних регіонах виробництва ціни на картоплю варіюються в межах 5-9 грн/кг ($0,14-0,25/кг), що в середньому на 13% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Причиною такої ситуації експерти вважають сезонне збільшення пропозиції даної продукції на ринку, тоді як попит на картоплю залишається невисоким. Водночас більшу частину продукції, яка надходить у продаж, становить картопля невисокої якості, що також негативно впливає на формування цін.

Проте, незважаючи на понижувальний ціновий тренд, картопля в Україні сьогодні коштує в середньому на 46% дорожче, ніж за аналогічний період минулого року. Однак оператори ринку не виключають, що тенденція зниження ціни в цьому сегменті зберігатиметься й надалі, оскільки збиральні роботи у господарствах населення продовжуються.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также