31 серпня 2023

Львів долучився до грантової підтримки переробних підприємств — міська влада додатково компенсуватиме їм до 25% вкладених грошей

Львів долучився до грантової підтримки переробних підприємств — міська влада додатково компенсуватиме їм до 25% вкладених грошей
1044

Місцеві громади почали брати участь у співфінансуванні державної грантової програми стимулювання розвитку переробних підприємств. У Львові міська влада виділила 17 млн грн на компенсації бізнесменам, які створюють переробні підприємства. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Мінекономіки.

«Львів доєднався до програми грантової підтримки  переробних підприємств. Місцева влада буде співфінансувати відсоток, який має вкласти саме підприємство. За умовами грантової програми, половину фінансування покриває держава, решту - підприємець. У Львові видаватимуть ваучери, щоб допомогти підприємству покрити свою частку. Сума ваучера - від 80 тисяч до 2 мільйонів гривень, в залежності від кількості створених нових робочих місць. Таким чином буде розвиватись економічний потенціал  Львівщини. Закликаємо й інші громади долучатись до розвитку переробки, адже підтримка бізнесу - це вклад у майбутнє ваших регіонів», - наголосила перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко..

За умовами грантової програми,  держава покриває половину вартості обладнання для переробки, але не більше 8 мільйонів гривень. Для отримання максимальної суми гранту підприємець зобов’язаний створити 25 робочих місць. У Львові місто бере на себе покриття ще до чверті суми інвестицій, але не більше 2 мільйонів гривень.

Одним із найпопулярніших напрямків для грантової підтримки підприємців є агропереробка. Сьогоднішні реалії стимулюють підприємців більше акцентувати на переробці продукції, адже зважаючи на логістичні виклики, продукцію з більшою доданою вартістю простіше експортувати.

Юлія Свириденко також нагадала, що підприємці мають можливість подавати заявки на гранти для розвитку переробних підприємств та створювати робочі місця на деокупованих територіях. В таких випадках бізнес має можливість отримати грант до 8 млн грн від держави за напрямом переробки та покрити 80% від вартості проекту. Обов'язковою умовою для отримання коштів є створення до 25 робочих місць.

Таким чином Уряд стимулює відновлення і розвиток деокупованих територій, які постраждали під час війни.  Програма спрямована на  повернення людей, надання їм можливості отримати роботу та створення сприятливого бізнес-клімату.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також