18 жовтня 2023

На фасаді супермаркету VARUS у Дніпрі з’явився мурал, присвячений загиблим героям

На фасаді супермаркету VARUS у Дніпрі з’явився мурал, присвячений загиблим героям
1464

Дівчина в оточенні маків. Вона тримає на руці сокола та тягнеться, щоб його поцілувати. Це — сюжет нового стінопису, намальованого на фасаді супермаркету VARUS у Дніпрі.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Мурал створили на честь захисників та захисниць України, щоб подякувати та зберегти пам’ять про них. Дівчина символізує кожного, хто чекає на повернення близьких, які відвойовують свободу Україну. А сокіл — це уособлення мужності та сміливості тих, хто віддав життя за свою країну. Це спогади про усіх полеглих українських героїв, які вже ніколи не повернуться додому.

Мурал під назвою «Повернення сокола» займає 175 квадратних метрів. Автор стінопису — харківський художник Олександр Брітцев, який працював над ним декілька тижнів.

Проєкт ініціював фонд TAPS-Ukraine, а реалізували його спільно з мережею супермаркетів VARUS, яка надала під мурал фасад свого магазину та покрила половину витрат на його виготовлення.

«VARUS системно підтримує різні благодійні ініціативи, спрямовані на допомогу ЗСУ, дітям-сиротам та гуманітарні проєкти. Наші захисники і захисниці жертвують найціннішим — своїм здоров’ям та життям. Тож найменше, що ми можемо зробити — це щоденно пам'ятати про тих, хто ціною свого життя дає нам надію на світле та щасливе майбутнє», — коментує директорка з маркетингу мережі VARUS Анна Луганська.

Місце для стінопису обрали не випадково — тут, у житловому масиві Покровський, раніше вже були висаджені дерева на честь загиблих героїв України. Тепер поряд з «Алеєю живої пам’яті» символічно буде розміщений мурал  «Повернення сокола».

«Ми захотіли зобразити не просто банально військову тематику — намалювати воїна, героїв – а намалювати символічно. На малюнку бачимо жінку — це може бути дружина, донька, Україна. Вона чекала на свого захисника, але не дочекалася. Повернулася його душа, ось цей сокіл, який тепер буде її оберігати», розповідає директорка фонду TAPS-Ukraine Юлія Дмитрова.

Тож запрошуємо всіх охочих відвідати місце пам'яті та мурал “Повернення сокола” за адресою: м. Дніпро, вул. Юрія Кондратюка, 8.

Читайте також: Щомісячний «Адвент-календар» молочної аналітики на varus.ua

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також