19 жовтня 2023

SYNEX Logistics, український 3PL оператор, відкрила представництво у Казахстані

SYNEX Logistics, український 3PL оператор, відкрила представництво у Казахстані
1445

Бізнес – це постійний рух і нові виклики щодня. Щоб відповідати їм і допомагати іншим, компанія SYNEX Logistics, 3PL оператор, відкрила нове представництво у Казахстані, яке доповнює вже діючі офіси в Україні та Чехії. 

У сучасному світі співпраця та налагодження зв'язків набули надзвичайної важливості. Присутність SYNEX Logistics в Казахстані відкриває нові перспективи для співпраці з іноземними підприємствами та розширює можливості для клієнтів у цьому регіоні. Отже, це не лише можливість розширити географічне охоплення, але й надати ще більше інноваційних та високоякісних рішень. 

Діяльність SYNEX Logistics спрямована на розвиток та надання послуг у наступних напрямах:

  • - Перевезення вантажів за маршрутом ТМТМ. Транскаспійський маршрут відіграє важливу роль у глобальній логістиці, забезпечуючи не тільки швидку та економічну торгівлю Китай – Європа, але й сприяючи розвитку міжнародних бізнес-відносин. Команда гарантує SYNEX Logistics надійну та безперебійну поставку товарів між Китаєм та Європою, надаючи повну підтримку на всіх етапах.

  • - Автоперевезення між Європою та Казахстаном. Фахівці SYNEX Logistics підбирають оптимальний транспортний засіб для кожного конкретного випадку, адже мають великий досвід у перевезенні різних вантажів, в тому числі швидкопсувних, крихких, негабаритних тощо. Забезпечують надійну та ефективну логістику для цих напрямків, сприяючи формуванню стійких бізнес-зв'язків та взаємовигідного обміну ресурсами. 

  • - Залізничні та автоперевезення між Китаєм та Казахстаном. Доставка потягом – найдешевший спосіб транспортування вантажів по суші. За допомогою з/д перевезень можна доставляти товари практично будь-якої категорії, у тому числі небезпечні вантажі та швидкопсувні продукти. Для реалізації автоперевезень використовується мало-, середньо- і великотоннажний вантажний транспорт, а також спецтехніка.

SYNEX Logistics надає широкий спектр послуг у галузі міжнародних перевезень, включаючи морські, авіаційні, автомобільні, залізничні та мультимодальні. Також спеціалізується на контрактній та транспортній логістиці, митно-брокерських послугах, проєктній та виставковій логістиці.

Незалежно від типу вантажу та специфіки потреб, SYNEX Logistics надає найкращі рішення. Розгалужена логістична експертиза та глибоке розуміння нормативної бази ЄС допомагають вирішувати найскладніші завдання, забезпечуючи ефективність, точність та надійність кожного ланцюга постачання.

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також