20 лютого 2024

Ще один крок до персоналізації: VARUS.UA оновив особистий кабінет

Ще один крок до персоналізації: VARUS.UA оновив особистий кабінет
230

Сьогодні рівень комфорту та зручності VARUS.UA став ще вищим. Ім'я, вік, стать, наявність дітей, додатковий номер телефону, можливість вказати e-mail і поділитись своїм фото. Відтепер в особистому кабінеті VARUS.UA можна додати більше інформації про себе. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Познайомимось ближче?

Додаткова інформація робить ваш профіль повним. Чим більше інформації про себе ви надаєте, тим кращими для вас будуть наші пропозиції та персональні бонуси.

Додати інформацію про себе дуже просто:

1. Відкрийте свій профіль на VARUS.UA.

2. Додайте фотографію.

3. Вкажіть свою стать.

4. Додайте інформацію про наявність дітей.

5. Вкажіть свою дату народження.

6. Збережіть зміни.

Зазначимо, що внесення цієї інформації не є обов'язковою. Ви можете додати будь-який із пунктів за вашим бажанням.

Цікаво, що вже є перша статистика активності клієнтів VARUS.UA. Так, найчастіше заповнюючи свій профіль, люди вказують ім'я — 79% та дату народження — 67%. Інформація про наявність дітей займає третє місце за популярністю — 16%.

Збираючи більше даних про наших клієнтів, ми можемо краще зрозуміти їхні потреби та інтереси. І, відповідно, надавати їм кращі пропозиції, персональні рекомендації та контент, який їм дійсно цікавий”, — коментує Інна Лазоренко, керівниця відділу direct-маркетингу VARUS.UA.

Додатково VARUS.UA дарує подарунки до Дня народження. Всім користувачам, які вкажуть свою дату народження, ми даруємо ексклюзивний промокод на честь Дня народження!

VARUS.UA — сервіс усвідомлених покупок, який завжди прагне надавати найкращі послуги своїм клієнтам. На varus.ua є все, що потрібно для швидких та приємних покупок, а доставка — це крутий спосіб отримати улюблені товари прямо до дверей дому в обраний час.

Читайте також: Власні торгові марки мережі VARUS отримали нагороду за найефективнішу Trade-Маркетингову кампанію з використанням штучного інтелекту

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також