ВИСТАВКА "ХХVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА"

ВИСТАВКА "ХХVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА"

18 апреля 2023

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати 8-9 червня в Київ за адресою вул. Берестейська, 40-Б, ВЦ «АККО Інтернешнл»,

єдину наймасштабнішу в Україні логістичну виставку – ХXVIII День Логіста, яка охоплює всі галузі логістики: міжнародні, регіональні логістичні компанії будь-якого рівня, у тому числі 3PL оператори, компанії сектору «експрес-доставки», транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складські оператори, митні брокери та учасники ЗЕД, постачальники IT-рішень для логістики та складського обладнання та інші учасники Українського ринку логістичних послуг.

На виставці збереться понад 1000 учасників! Цей захід традиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга постачання, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення компаній, роботи з персоналом у логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

Відвідувачі виставки це- директори з логістики, власники, генеральні та комерційні директори, керівники транспортної логістики, керівники складських комплексів і РЦ, IT-директори, Фахівці з логістики, ЗЕД Ви зможете відвідати 54 виставкових стенда рішень, послуг, обладнання та техніки для логістики та знайти для себе надійного партнера

Познайомитись з колегами по ринку та обговорити насущні питання логістики У рамках Виставки відбудеться наша традиційна Конференція Всеукраїнський День Логіста, яка збере понад 250+ директорів транспортної, складської логістики та спеціалістів ЗЕД.

Відбудетеся в двох тематичних сесіях:

- Оптимізація транспортної логістики.

-Практичний досвід, оптимізація складської логістики. Готові кейси із впровадження, ЗЕД. Нові реалії міжнародної логістики

 

ВПЕРШЕВсеукраїнський День Логіста буде представлений в форматі Виставки, яка об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюгів поставок:

  • Підвищення ефективності складської обробки товарів;
  • Транспортного та інформаційного забезпечення підприємств;
  • Розвитку логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг;

Конференція, в рамках виставки, стане майданчиком, який сприяє обміну досвідом з представниками бізнесу та експертами, з обговоренням тенденцій розвитку логістики, відмінним шансом для кожного з учасників поділитися здобутками, перейняти успішний досвід і обговорити ідеї подальшого підвищення ефективності бізнесу. Ви познайомитеся з новими рішеннями і послугами з логістики та будете в тренді, використовуючи передові логістичні технології. У вас буде можливість провести переговори з потенційними клієнтами та партнерами, що дозволить вам налагодити нові зв'язки та укласти угоди про співпрацю.

Якщо ви керівник компанії або директор з логістики, провідний логіст компанії, участь в Головній Галузевій події Логістики переверне Ваше бачення і підштовхне до оперативних змін, дасть план перших кроків оптимізації логістичної складової вашого бізнесі!

Провідні логістичні компанії України підтримали минуле проведення Всеукраїнського Дня Логіста: Logistic Forklift, InterCargoTruck, FaamLithiumTechnology, UVK just-in-time, LADING.EU, Quantum International, Богач Плюс, Codeska, YouCoach і ін.

Серед учасників минулого Дня логіста: Аграна Фрут Україна, ССК, СКЮ Логистик, ЕКОВІС ЛОДЖИСТІКС УКРАЇНА, Мак-Авто, Вантаж-Логистика, WareTeka, Штраус Україна, Мантіс Україна, ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ (сеть АЗС WOG), ФАСТ ПАК, Сільпо-Фуд, ЛЕІДІНГ, Совтес, Богач Плюс, ЕНЕРДЖІ ГМБХ, Глобал Оушен Линк, ЛОГІСТИК-ПЛЮС, І-Логистика та ін.

 

В РАМКАХ ПОДІЇ ВИ:

  • Обміняєтеся один з одним передовим досвідом
  • Дізнаєтеся прогноз розвитку ринку вантажоперевезень в Україні
  • Відкоригуєте свої бізнес-процеси, щоб скоротити витрати на логістику
  • Зможете провести переговори з потенційними клієнтами та партнерами
  • Спільними зусиллями зможете посилити розвиток ринку логістики в Україні
  • Побачите професійне шоу водіїв навантажувачів

Детальніше за посиланням: https://trademaster.ua/events/conferences/dl


ПредыдущаяВесь списокСледующая


Комментарии

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*