19 августа 2019

Засновник JYSK Ларс Ларсен пішов з життя

Засновник JYSK Ларс Ларсен пішов з життя
322

Данський король ковдр та засновник JYSK Ларс Ларсен пішов з життя у віці 71 років. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Сьогодні вранці, 19 серпня, Ларс Ларсенабо «Tradesman», як його називали колеги, мирно помер у своєму будинку поблизу Сількеборга, Данія, в оточенні своєї родини. У Ларс Ларсена залишилися дружина Крістіна, двоє дітей та чотири онуки.

«Сьогодні ми втратили батька, чоловіка та діда, а Данія втратила справді чудового бізнесмена. Нам буде не вистачати його. Як тільки ми отямимося від цієї великої втрати, ми зробимо все можливе, щоб продовжувати розвиток діла всього його життя», говорить син Ларса Ларсена Джейкоб Брунсборг, який у червні обійняв посаду Голови Lars Larsen Group після виходу батька.

На початку цього року Ларс Ларсен зіграв ключову роль у святкуванні 40-річчя JYSK, яке було відзначено в його стилі, коли він особисто перерізав стрічку на відкритті першого магазину JYSK в Ірландії. Тим самим було досягнуто присутність JYSK у всіх великих європейських країнах.

У 2019 році Ларс Ларсен також привітав колегу, який вже 40 років працює в компанії JYSK з дня заснування в 1979.

З моменту розширення бізнесу з Данії в Німеччину у 1984 році, група JYSK була розділена на дві організації: JYSK Nordic, яка працює у 20 країнах та DÄNISCHES BETTENLAGER, яка здійснює діяльність у семи країнах. Решта 25 країн є частиною франчайзингової концепції JYSK.

Читайте також: В 2020 году розничные продажи продуктов питания превысят $8,5 триллионов

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги