25 ноября 2021

Компанія Lush видалить акаунти зі всіх соцмереж

Компанія Lush видалить акаунти зі всіх соцмереж
745

26 листопада 2021 року британська косметична компанія Lush видалить усі свої акаунти у Facebook, Instagram, TikTok та Snapchat у всіх 48 країнах присутності. Винятком стануть Twitter та YouTube. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Керівництво Lush вирішило піти із соціальних мереж на знак протесту проти проблем систем безпеки на платформах. Зокрема, на ухвалення такого рішення вплинули свідчення колишньої співробітниці Facebook Френсіс Хауген. Вона оприлюднила внутрішні документи компанії, в яких йдеться про шкоду психічному здоров'ю підлітків від використання соцмереж, а також хейтспіче (публічне висловлювання, в якому виражається ненависть, образу стосовно будь-якої групи людей або її представника) та дезінформації, які поширюється .

«Так само як протягом десятиліть не сприймалися серйозно докази зміни клімату, зараз ігноруються побоювання з приводу серйозних наслідків використання соціальних мереж», - йдеться у прес-релізі Lush.

Подібну заяву компанія зробила у Великій Британії ще у 2019 році, коли Lush залишила Instagram і Facebook, тому що «втомилася боротися з алгоритмами». Але у 2020 році бренд повернувся до соціальних мереж через пандемію.

«Я все своє життя уникав шкідливих інгредієнтів у своїх продуктах. Зараз існують незаперечні докази того, що ми наражаємося на ризик при використанні соціальних мереж, — заявив генеральний директор Lush Марк Костянтин. — Я не готовий наражати клієнтів на цей ризик».

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги