20 декабря 2021

Amazon запускає експрес-доставку для сторонніх супермаркетів у Європі та США

Amazon запускає експрес-доставку для сторонніх супермаркетів у Європі та США
1431

Починаючи з наступного року, Amazon планує почати доставляти продукти для інших мереж супермаркетів, як у континентальній Європі, так і в США. Таким чином, роздрібна компанія виходить у сегмент кур'єрської експрес доставки, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Британські споживачі з підпискою Prime вже деякий час мають можливість отримувати продукти, які вони замовляють онлайн у мережах супермаркетів Morrisons та Co-op, того ж дня від кур'єрів з Amazon Flex – платформи крауд-шипінгу, натхненої Uber.

Тепер гігант електронної комерції планує розширити цю службу доставки, відому як Amazon Fresh Marketplace, на інші європейські країни та США наступного року.

«Наша увага зосереджена на наданні клієнтам Amazon найкращого можливого досвіду при доставці продуктів, будь то з Amazon Fresh, Whole Foods Market або одного з наших місцевих магазинів, таких як Bartell's у Сіетлі, Morrison's у Лондоні або Monoprix у Парижі, - сказав представник компанії. - Партнерство з іншими продуктовими магазинами дозволяє більшій кількості покупців робити покупки онлайн і дає нам можливість надати членам Amazon Prime більше вибору, цінності та зручності, тоді як наші партнери виграють від підвищення впізнаваності їхнього асортименту та сервісу».

З новою продуктовою платформою Amazon конкуруватиме з компаніями швидкої комерційної доставки, такими як Gorillas і Flink, або з американською службою персональних покупців Instacart.

Читайте також: Amazon оштрафували в Італії на рекордні 1,12 млрд євро

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги