18 января 2022

Holland & Barrett виходить до Греції, Болгарії та Румунії

Holland & Barrett виходить до Греції, Болгарії та Румунії
970

Британський рітейлер товарів для краси та здоров'я Holland & Barrett розширюється на європейському ринку. Завдяки співпраці з Fourlis Group ритейлер вийде у 2022 році на ринки Румунії, Греції та Болгарії. Сьогодні бренд представлено у 18 країнах світу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Fourlis Group - великий гравець на ринку роздрібної торгівлі та споживчих товарів. Компанія розвиває мережі Ikea, Intersport, Athlete's Foot, а також спеціалізується на угодах з торговельною нерухомістю у Греції, Туреччині, Румунії, Болгарії та на Кіпрі.

Повідомляється, що в рамках партнерства Holland&Barrett відкриє на нових для себе ринках до 120 магазинів. Перші точки, як і інтернет-магазини, запрацюють у трьох вищезгаданих країнах до кінця поточного року.

"Ми раді запропонувати здоровий спосіб життя для ще більшої кількості людей з асортиментом продукції Holland & Barrett, а також консультації провідних світових експертів новим клієнтам у Греції, Румунії та Болгарії завдяки нашому стратегічному партнерству з Fourlis Group", - прокоментував Головний комерційний директор Holland & Barrett Алекс Дауер.

У Fourlis Group зазначають, що партнерство з британським рітейлером відповідає стратегії групи щодо зміцнення своїх позицій на ринку товарів для здоров'я.

"Наше спільне бачення дозволить донести до споживача інноваційні продукти та індивідуальні консультації через розширену омніканальну мережу фізичних магазинів та онлайн-продажів", - зазначили у Fourlis Group.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

ъ

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также