21 января 2022

Amazon відкриє перший власний роздрібний магазин одягу з «розумними» примірочними

Amazon відкриє перший власний роздрібний магазин одягу з «розумними» примірочними
1373

Amazon наприкінці року відкриє Amazon Style — перший магазин роздрібної торгівлі одягом, який перебуватиме у Лос-Анджелесі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retailer.

Його торгова площа складатиме 30 000 квадратних футів (приблизно 2787 м²). У ньому буде продаватися жіночий і чоловічий одяг, взуття та аксесуари від відомих брендів. Ціни – від $10 до $400.

Особливість магазину – у ньому будуть встановлені лише стенди з одним варіантом одягу. Переглянути кольори, розміри, доступну кількість одягу та іншу інформацію покупець зможе за допомогою QR-коду

Після цього можна додати товар, щоб його доставили в примірювальну або на касу. У примірювальних установках будуть встановлені сенсорні екрани, на яких покупці зможуть вибирати речі, а співробітники магазину доставлять їх для примірки.

Для оплати покупці зможуть використовувати Amazon One - пристрій для оплати покупок та розпізнавання клієнта за допомогою сканування долоні.

Amazon вже відкривав офлайн-магазини, але в них продають книги та продукти. У квітні 2021 року компанія відкрила в Лондоні перукарню з віртуальною «приміркою» зачіски.

Читайте також: Amazon скасовує рішення про припинення прийому платежів Visa

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также