24 января 2022

У китайських терміналах контейнери залишаються рекордно короткий проміжок часу

У китайських терміналах контейнери залишаються рекордно короткий проміжок часу
1014

Згідно з результатами дослідження, проведеного у компанії C-Timing, у 2021 році контейнери у китайських депо залишалися у середньому по п’ять днів, що є рекордно коротким терміном. Адже показник 2020 року – 61 день. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Швидкість обробки контейнерів у китайських портах неймовірно зросла через гострий дефіцит контейнерів, з яким азійським країнам доводиться боротися мало не від самого початку пандемії. Однак дослідники відзначають, що перевантажені порти Європи та США сповільнюють повернення контейнерів. У країнах-імпортерах контейнери періодично накопичуються у такій великій кількості, що це само по собі уповільнює процеси.

Інші експортно-орієнтовані азіатські країни, такі як В’єтнам, Сінгапур, Таїланд та Індонезія, також вирізнялися у 2021 році особливо низьким часом перебування. У середньому він становив 9, 11, 16 та 19 днів відповідно.

«Як тільки контейнери потрапляють в Азію, вони повертаються в обіг у рекордно короткі терміни, – стверджує Йоганнес Шлінгмаєр, співзасновник і генеральний директор компанії Container xChange. – Щоправда, для імпортерів з Європи та США це означає, що їм не завжди легко притримати порожні контейнери для себе, поки азійські постачальники не заповнять їх товаром».

На іншому боці ланцюгів постачання затримки в обробці контейнерів часто був пов’язаний із заторами, які виникали на рейдах перед портами. Середній час перебування контейнерів на терміналах становив:

Велика Британія – 51 день.

США – 50 днів.

Південна Африка – 47 днів.

Об’єднані Арабські Емірати – 40 днів.

Пакистан – 31 день.

Німеччина – 25 днів.

У листопаді 2021 року в портах було заблоковано 36,2% місткості контейнеровозів. Щоправда, це був найгірший показник минулого року.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также