25 января 2022

Shell офіційно змінила назву

Shell офіційно змінила назву
1174

Нафтовий гігант Shell офіційно прибрав зі своєї назви слова Royal Dutch, які були частиною імені компанії з 1907 року. Це пов'язано з перенесенням головного офісу з Нідерландів до Великобританії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Про рішення ради директорів змінити назву Shell Royal Dutch PLC на Shell PLC було оголошено 20 грудня 2021 року. Тепер ця зміна набула чинності.

У лістингах Лондонської та Амстердамської фондових бірж нова назва з'явиться 25 січня, а Нью-Йоркської фондової біржі – 31 січня.

За заявою Shell, зміна назви не вплине на володіння акціями. Водночас акції А та В планується об'єднати у єдину лінійку звичайних акцій 29 січня.

Нафтовий концерн вирішив перенести штаб-квартиру з Гааги до Лондона через напружені відносини з нідерландською владою на тлі судового тиску екологів, що призвело до необхідності скоротити викиди на 45% до 2030 року. У компанії вважали цю мету нездійсненною навіть у разі повної відмови від продажу бензину та дизельного палива.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также