25 марта 2022

Запрацював сайт для відстеження реакції глобальних рітейлерів на війну в Україні

Запрацював сайт для відстеження реакції глобальних рітейлерів на війну в Україні
1580

Європейська галузева організація EuroCommerce вирішила створити спеціальний інтернет-ресурс для відстеження реакції міжнародних торговий компаній на вторгнення росії в Україну. «Роздрібні та оптові торговці підтримують народ України», - написано на головній сторінці нового сайту www.commerceforukraine.eu. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logst.FM.

Як пояснили представники EuroCommerce, на сайті буде зібрана інформація про те, як найбільші оптові та роздрібні торгові компанії підтримують Україну на поточний момент. Також новий онлайн-ресурс має надихнути комерційні компанії на більш активні дії, пояснив генеральний директор EuroCommerce Крістель Дельберге.

Організаторів сайту цікавлять факти постачання в Україну продуктів харчування, товарів для гігієни, а також фінансові пожертви. Це стосується як постачання на територію України, так і для українських біженців, які опинилися за кордонами своєї батьківщини. Сайт буде регулярно оновлюватися.

«Наші дії, звичайно, можуть лише частково вирішити величезні проблеми, які спричинила війна. Але ми сподіваємося, що наша веб-сторінка та реальні справи, перелічені на ній, надихнуть на нові дії», - сказав Дельберг.

На початку вторгнення EuroCommerce розповсюдила таку заяву: «Думки європейських роздрібних і оптових торговців з українським народом, - заявила група тоді. - Ми поділяємо їх глибокий жаль з приводу вже втрачених життів і шкоди, завданої їхній країні, оскільки російська Федерація, явно порушуючи міжнародне право, продовжує своє неспровоковане вторгнення в суверенну державу, яка хоче зберегти свою незалежність і свою демократію… Європа та Україна мають багато зв’язків, і ЄС має відобразити це у впровадженні жорстких санкцій, щоб показати, що такі незаконні дії не позбавлені наслідків для тих, хто їх ініціює».

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги