20 мая 2022

Google повідомляє про банкрутство свого російського відділення

Google повідомляє про банкрутство свого російського відділення
986

Прес-секретар американського концерну Google повідомив у середу, що на банківський рахунок російського відділення глобальної компанії накладено арешт. Отже, Google більше не може продовжувати роботу на території рф і збирається подавати заяву про банкрутство, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Інформацію про початок процедури банкрутства уже внесено до реєстру російського федерального ресурсу. Водночас, агенція Reuters повідомляє, що мова може йти як про визнання неплатоспроможності американської компанії на території рф, так і про неможливість сплатити раніше накладений на неї штраф у розмірі 113 млн доларів. Раніше офіційні органи влади в Москві висували претензії до американського пошуковика та вимагали видаляти контент, який не подобався кремлівським цензорам.

«Арешт банківського рахунку Google на росії російськими органами влади не дозволив нашому офісу на росії працювати, зокрема приймати на роботу та виплачувати заробітну плату російським працівникам, оплачувати постачальникам і продавцям, а також виконувати інші фінансові зобов’язання», – сказав представник Google, якого цитує Reuters.

Також постійні погрози блокування останнім часом отримує російське відділення YouTube. Утім, на початку цього тижня представники влади рф запевнили, що поки що не збираються витісняти даний відеосервіс з країни. Адже його, вочевидь, нічим замінити.

Однак Facebook і Instagram на рф уже визнали «екстремістськими», доступ до Twitter обмежили, доля Вікіпедії на росії також висить на волосині.Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги