07 июля 2022

Мережа Tesco посварилася з Mars та Kraft Heinz через підвищення цін

Мережа Tesco посварилася з Mars та Kraft Heinz через підвищення цін
1304

Британська роздрібна мережа Tesco продовжує стримувати ціни на продукти в асортименті магазинів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Минулого тижня Kraft Heinz припинила постачання товарів до магазинів Tesco після відмови керівництва мережі підвищувати ціни на кетчупи та інші товари. Цього тижня аналогічний конфлікт спалахнув навколо кормів для тварин від Mars — Whiskas і Pedigree.

Оскільки керівництво Tesco, незважаючи на подорожчання сировини, відмовилося підвищувати ціни на корм для домашніх тварин Whiskas та Pedigree, власник бренду Mars припинив постачання до роздрібної мережі. При цьому компанія продовжить постачати до магазинів мережі кондитерські вироби. За словами представників Tesco, мережа «як лідер ринку Великої Британії несе більше відповідальності, ніж будь-коли, за забезпечення можливості для споживачів придбати товари за доступними цінами».

Представники мережі також наголосили, що ритейлер відмовляється перекладати «необґрунтоване підвищення цін на покупців». Раніше Tesco повідомляла про те, що компанія сподівається вирішити проблеми, що виникли найближчим часом, але угоди з Kraft Heinz так і не було досягнуто.

Читайте також: Цінові суперечки призводять до порожніх полиць у магазинах Франції та Великобританії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также