11 августа 2022

DHL Express повністю припиняє бізнес всередині на росії

DHL Express повністю припиняє бізнес всередині на росії
1099

Німецький оператор Deutsche Post DHL заявив про остаточний вихід з російського ринку. Представники компанії заявили, що з 1 вересня цього року сервіс DHL Express, що обслуговував внутрішні доставки на рф, припинить функціонувати. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Таку затримку з прийняттям рішення у DHL пояснили тим, що досі залишалися чинними деякі договірні зобов’язання. Однак генеральний директор Френк Аппель також нагадав, що ще в середині травня компанія вже оголосила про припинення постачання до росії та білорусі. Нинішній крок стосується решти логістичних операцій на самій території рф.

Припинення роботи DHL Express на росії призведе до втрати 30 мільйонів євро. Приблизно таку ж суму компанія вже втратила у зв’язку з обмеженнями, запровадженими від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Крім того, доведеться звільнити увесь персонал на рф. Щоправда, DHL тепер обіцяє своїм колишнім співробітникам соціальну підтримку.

Читайте також: Purina зупинила виробництво та продаж кормів на росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также