12 августа 2022

Lego відкрила свій найбільший магазин у світі

Lego відкрила свій найбільший магазин у світі
1294

Датський виробник конструктора Lego оголосив про відкриття свого найбільшого у світі магазину. Відкриття гігантського моностора на пішохідній Leicester Square у західній частині Лондона приурочено до відзначення 90-річчя скандинавського бренду – найбільшого у світі виробника дитячих іграшок. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Зважаючи на локацію нового магазину, Lego представила цілу серію 3D-конструкторів, яка відсилає до історії Сполученого Королівства. У магазині можна знайти й Aston Martin DB5 Джеймса Бонда, і Косий провулок з Гаррі Поттера, і Вільяма Шекспіра на даху знаменитого червоного даблдекера. У флагманському Lego також знайшлося місце для експонування виконаних із цеглинок копій найпопулярніших пам'яток Лондона, включаючи Букінгемський палац та Біг Бен.

Крім розширеного асортименту продукції бренду, магазин порадує покупців студією персоналізації, в якій можна поглянути на себе по-новому за допомогою міні-фігурок або мозаїки Lego. В іншій інтерактивній зоні можна відкрити для себе історію компанії та заглянути до сховища Lego. А центральним елементом магазину є "Дерево відкриттів", що символізує внесок компанії у збереження планети через програму сталого розвитку.

Своїм першим покупцям моностор на Leicester Square обіцяє подарувати ексклюзивний набір Lego Store - для отримання презенту достатньо зробити покупку на суму від 120 фунтів стерлінгів. А VIP-покупцям, які здійснили покупку вартістю від 75 фунтів, запропонують скористатися безкоштовною вантажівкою Lego Delivery.

Читайте також: Набори LEGO визнали однією з найкращих інвестицій

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также