23 сентября 2022

Marks & Spencer підтримає співробітників у кризовий час

Marks & Spencer підтримає співробітників у кризовий час
1034

Британський ритейлер Marks & Spencer оголосив про виділення пакета у розмірі 15 млн фунтів стерлінгів на підтримку співробітників за умов збільшення вартості життя, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

Компанія вперше провела додатковий осінній перегляд заробітної плати, розширивши при цьому широкий спектр пільг для працівників. Так, з 1 жовтня погодинна оплата 40 тисяч співробітників Marks & Spencer збільшиться з 10 фунтів до 10,2 фунта. Це друге підвищення за рік — у квітні вона піднялася з 9,5 фунтів, залишаючись вищою за середню плату по країні.

У сукупності річний приріст становив 7,4%. Тепер штатний менеджер по роботі з клієнтами зароблятиме більш ніж на 100 фунтів стерлінгів на місяць більше порівняно з жовтнем 2021 року.

Крім того, 4500 тисяч співробітників, які не входять до керуючої команди, отримають одноразові ваучери на 250 фунтів, які можна витратити в магазинах M&S.

Базова заробітна плата доповнюється 20-відсотковою знижкою в M&S, щедрими пенсійними зобов'язаннями та схемою накопичення.

Крім цього, ритейлер щодня надає працівникам безкоштовне харчування та предмети гігієни, їм також доступні семінари з фінансового планування, медичні програми, підтримка дієтолога.

Читайте також: M&S виводить свій дитячий бренд на ринок ресейла

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также