04 октября 2022

Акції Credit Suisse обвалилися на 11% через ризик банкрутства

Акції Credit Suisse обвалилися на 11% через ризик банкрутства
1021

Цінні папери банку Credit Suisse у понеділок оновили історичний мінімум: вони дешевшали на 11,5%, до 3,5 швейцарських франків (близько $3,6). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Bell.

Причиною нового падіння стало повідомлення Financial Times про те, що керівництво Credit Suisse минулими вихідними pв'язувалося з найбільшими клієнтами та контрагентами, щоб переконати їх у фінансовій стійкості компанії. Ринок моментально згадав схожі заяви керівництва американського інвестбанку Bear Sterns напередодні його краху.

На торгах у п'ятницю спреди кредитних дефолтних свопів CDS (захисту від дефолту) Credit Suisse зросли до максимуму з 2008 року, а в понеділок було встановлено абсолютний рекорд п'ятирічних CDS - 293 б.п. Це ще далеко не небезпечний рівень, але він відображає зростаючий ризик і відповідає 23% ймовірності дефолту банку за облігаціями в наступні п'ять років.

Крім того, раніше Reuters писало, що Credit Suisse вивчає варіанти докапіталізації на суму понад 1 млрд швейцарських франків, щоб заповнити резерви на тлі слабкої звітності та судових спорів. Топ-менеджер кредитної організації сказав FT, що банк намагається уникнути цього заходу.

Наприкінці жовтня Credit Suisse представить звіт за третій квартал та план реорганізації бізнесу. За підрахунками Deutsche Bank, реструктуризація вимагатиме від Credit Suisse збільшення капіталу на 4 млрд швейцарських франків. Завдяки реорганізації банк розраховує оговтатися від скандалів із корпоративним шпигунством, закриттям інвестфондів, рекордними втратами на торгах та безліччю судових позовів. Із початку року інвестбанк втратив 60% капіталізації.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также