21 вересня 2023

Amazon додала до голосового помічника Alexa нові функції ШІ

Amazon додала до голосового помічника Alexa нові функції ШІ
1344

Американська корпорація Amazon оновила свого голосового помічника Alexa, інтегрувавши до нього функції мовної моделі Alexa LLM з управління розумним будинком. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Verge.

В інтерв'ю The Verge старший віце-президент Amazon з пристроїв та сервісів Дейв Лімп розповів, що нейромережа Alexa LLM відрізняється від своїх аналогів ChatGPT і Bard тим, що заточена безпосередньо під управління розумним будинком та оптимізована для роботи з голосовим помічником.

Завдяки новому функціоналу Alexa зможе виконувати декілька команд одночасно, а також краще інтерпретувати контекст і розуміти розмовні фрази. Наприклад, вона зможе відреагувати на фрази користувача тепло йому або холодно і автоматично змінити температуру в будинку або на те, що в будинку брудно і самостійно викликати робота-пилососа. Можна буде швидко і просто задавати регулярні налаштування на кшталт включення кавоварки та будильника в один і той же час вранці.

Також наголошується, що частина функцій Alexa, які відповідають за «надлюдське» розуміння команд, у майбутньому може стати платною.

Читайте також: Amazon може побудувати дата-центри у Казахстані

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також