25 вересня 2023

На китайській залізниці будуть використовувати великі 50-футові контейнери

На китайській залізниці будуть використовувати великі 50-футові контейнери
1094

Компанія China Railway Group презентувала нові 50-футові контейнери. Їх невдовзі почнуть використовувати для перевезень у новітній мережі експрес-залізниць країни, яка є частиною внутрішніх інтермодальних послуг. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Минулого тижня перший потяг, на платформах якого стояли 46 п’ятдисятифутових контейнерів, вирушив з міжнародного хабу Гуанчжоу, повідомляє Тhe loadstar. Аналогічні перевезення спробували провести зі станції Шанхай-Мінханг, Північної станції Чанша та Західної станції Куньмін Ванцзяїн.

На відміну від стандартного 40-футового контейнера, 50-футовий має більшу вантажопідйомність – 30,85 т. Щоправда, і сама тара важить 36 тонн. Але головна перевага – це збільшений приблизно у півтора рази внутрішній об’єм. Тут він становить 114,4 куб. м.

Однак такі контейнери, звісно ж, поки що неможливо перевозити ні морським, ні автомобільним транспортом через їх нестандартний розмір. Тому китайські залізничники стверджують, що цю тару вони використовуватимуть лише на окремих маршрутах, де потяги будуть рухатися зі швидкістю у середньому 120 км/год. Це значно пожвавить внутрішню логістику країни, говорять фахівці.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також