28 вересня 2023

Експерти прогнозують підвищення тарифів на вантажні авіаперевезення через активізацію електронної торгівлі

Експерти прогнозують підвищення тарифів на вантажні авіаперевезення через активізацію електронної торгівлі
2385

Стрімке зростання можливостей електронної комерції може спровокувати зростання тарифів на авіаперевезення, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Зокрема, позитивну динаміку бачать аналітики TAC Index, які відзначають «виразно твердіший тон» у сфері авіаперевезень.

Ставки з Китаю перед Золотим тижнем показали, що вихідний індекс TAC у Гонконзі зріс на 2,1% порівняно з попереднім тижнем, тоді як Шанхай зріс на 5,9%. TAC також зафіксував стрибок ставок у В'єтнамі.

Причиною нинішнього зростання експерти називають поліпшення ситуації у сфері електронної торгівлі. Ситуацію порівнюють з тим моментом, коли «винуватцем свята» став новий iPhone 15, за яким у магазинах Apple у цілому світі вишикувалися довгі черги. Тепер очікують, що має статися щось аналогічне.

На думку фахівців, зараз далеко не всі експедитори зі сфери електронної торгівлі забезпечили для себе достатньо вільних транспортних потужностей. Відтак усі вони будуть шукати способів доставки в останній момент, а це неодмінно призведе до нового стрибка тарифів у найбільш відповідальний момент. Скоріш за все, це станеться протягом найближчих тижнів, говорять експерти.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також