20 листопада 2023

Gucci представляє першу веганську сумку

Gucci представляє першу веганську сумку
1108

Нова сумка від Gucci - Horsebit 1955 випуску представлена в нещодавній рекламній кампанії бренду у співпраці з американською співачкою Біллі Айліш. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

У 2021 році бренд Gucci випустив серію кросівок із нового екологічно чистого матеріалу Demetra, розробка якого велася два роки. Матеріал виготовлений з нетваринної сировини, яка поєднує в собі якість, гнучкість, міцність та довговічність. Сьогодні веганський матеріал входить до категорії бестселерів Gucci.

Модель веганської сумки отримала новий асиметричний дизайн, в основі якого використано екологічно чисті матеріали. Матеріал Demetra (названий Алессандро Мікеле, колишнім художнім керівником Gucci на честь грецької богині культури) є альтернативою традиційній шкірі. До її складу входить понад 77% рослинних інгредієнтів, таких як віскоза, целюлозна маса та органічний поліуретан. Високоякісна обробка та універсальність продукту дозволяють адаптувати його до кількох товарних категорій (сумки, одяг та аксесуари для чоловіків, жінок та дітей).

Перш ніж зробити матеріал Demetra доступним для інших гравців індустрії моди, на додаток до використання у власних колекціях, Gucci має намір запропонувати його іншим будинкам своєї материнської компанії – Kering Group.

Читайте також: Gucci адаптує магазини під слабозорих

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також