12 лютого 2024

Birkenstock відкриває унікальний магазин у Лондоні

Birkenstock відкриває унікальний магазин у Лондоні
353

Компанія Birkenstock оголосила про відкриття першої у своєму роді студії та глобального креативного простору в самому центрі Лондона. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Новий магазин прагне стати найкращим у своєму класі творчим центром, що пропонує безкоштовну програму ексклюзивних заходів та майстер-класів, а також абсолютно нову "Студію Birkenstock: Walk With Me", новою ініціативою, яка дозволить бренду спілкуватися та співпрацювати зі своїми споживачами та творчою спільнотою, пише Hypebeast.

"Крім того, новий лондонський магазин є справжнім виразом ДНК Birkenstock. Новий фізичний простір представляє свою спадщину, майстерність та стиль для аудиторії Birkenstock, яка постійно використовує класичні силуети Birkenstock у сучасному стилі та орієнтована на вуличний одяг", - йдеться у повідомленні.

Новий простір Birkenstock, заснований на анатомічній формі устілки, також буде представлений безліччю лондонських художників та креативників, кожен з яких визначатиме цінності, на яких було побудовано бренд Birkenstock, за допомогою інноваційних заходів, зустрічей та галерей.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також