20 травня 2024

Mercedes-Benz посилює кругову економіку та робить ставку на вторсировину

Mercedes-Benz посилює кругову економіку та робить ставку на вторсировину
309

Німецький автовиробник KG Mercedes-Benz спільно з компанією TSR Recycling має намір суттєво збільшити обсяги так званого міського майнингу – видобутку необхідних для виробництва матеріалів зі старих машин, які відслужили свій вік та потрапили на утилізацію.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Наразі Mercedes-Benz запускає пілотний проект, щоб отримати розуміння потенціалу отримання вторсировини на території Європи. Компанію цікавлять геть усі матеріали, з яких виготовлені автомобілі, а саме сталь, алюміній, мідь, гума, пластик, скло тощо. Разом зі своїм партнером вона спробує запустити на повну потужність кругову або циклічну економіку, зменшуючи площу автомобільних звалищ та обсяги матеріалів, виготовлених з первинних ресурсів.

Як пояснив Маркус Шефер, член правління Mercedes-Benz Group AG, до 1939 року виробник має намір скоротити використання первинних ресурсів при виготовленні нових машин на 40%. За приклад взято досвід реалізації аналогічного проекту TSR з іншим партнером, якого цікавив переважно брухт алюмінію. Виявилося, що процес переплавки цього кольорового металу залишав по собі на 73% менше викидів парникових газів.

Ще одна мета Mercedes полягає у тому, щоб після 2039 року виготовляти лише такі автомобілі, які будуть на 100% придатними для переробки після виведення з експлуатації.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також