22 травня 2024

Річні продажі Richemont зросли на 3% до 20,62 млрд євро

Річні продажі Richemont зросли на 3% до 20,62 млрд євро
315

Минулої п'ятниці люксова швейцарська група Richemont опублікувала підсумки року, а також повідомила, що відновлює посаду генерального директора компанії. На початку червня її займе Ніколас Бос, який займає посаду генерального директора підрозділу Van Cleef & Arpels. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

Випускник бізнес-школи ESSEC працює у групі з 1992 року. До Van Cleef & Arpels він приєднався у 2000 році. Топ-менеджер є генеральним директором марки з 2013 року, а також з 2019 року керує Buccellati.

Бос продовжить підпорядковуватися голові правління Richemont Йоханну Руперту, а в новій ролі «прямо і опосередковано займатиметься роботою всіх будинків, департаментів і регіонів». Зокрема, йдеться про ювелірні будинки групи, фінансовий та HR-департаменти.

Групі належить безліч брендів: від ювелірних Cartier і Van Cleef & Arpels до модних лейблів, включаючи Chloé, Alaïa, AZ Factory, Gianvito Rossi та інших. Компанія також, як і раніше, володіє онлайн-платформою Yoox Net-A-Porter, але вже деякий час шукає способи продати її.

Річний обсяг продажів групи зріс на 3% до 20,62 млрд євро за підсумком минулого фінансового року, що завершив наприкінці березня. Це сталося, незважаючи на уповільнення у четвертому кварталі. Хоча операційний прибуток упав на 5% до 4,8 млрд євро, якщо дивитися на підсумки за постійного обмінного курсу, прибуток зріс на 13%, що забезпечило операційну рентабельність 23,3%.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також