23 травня 2024

У європейських автовиробників виникли проблеми через торгову війну між США та Китаєм

У європейських автовиробників виникли проблеми через торгову війну між США та Китаєм
387

У провідних німецьких автовиробників BMW і Volkswagen раптово виникли серйозні проблеми з постачанням важливих комплектуючих з Китаю. Сполучені Штати запровадили санкції та заборонили купувати виготовлені на китайських заводах німецького підрядника товари, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Хоч мова йде про законодавство іншої країни, BMW і Volkswagen не можуть ігнорувати нові юридичні норми. Адже для німців однаково важливими як американський, так і китайський ринки. Тож обидві компанії опинилися у ролі жертви геополітичного протистояння двох найпотужніших економік світу, говорять експерти.

Днями голова фінансового комітету в Сенаті Вашингтона звинуватив BMW і Volkswagen, а також іншого автовиробника – Jaguar Land Rover – у тому, що вони використанні електронних компонентів китайської компанії, продукцію якої заборонено ввозити до США через підозру в примусовій праці. Сенатор-демократ Рон Вайден закликав митну та прикордонну службу США вжити більш жорстких заходів проти компаній, які «підживлюють ганебне використання примусової праці в Китаї». У відповідь представники обох німецьких компаній заявили, що мають намір надалі дотримуватися встановлених американцями заборон.

Як стало відомо, справа стосується електронних компонентів китайської компанії Sichuan Jingweida Technology, які були відправлені виробникам автомобілів у рамках більш довгого ланцюжка постачання. «Довгий ланцюжок» означає, що першим покупцем китайських компонентів був каліфорнійський постачальник, який, у свою чергу, продає свою продукцію корпорації Lear, прямому постачальнику автовиробників. Окрім BMW та VW, компоненти таким же чином отримували Jaguar Land Rover і Volvo.

За даними Volvo, у лютому компанія припинила експорт кількох тисяч автомобілів до США до заміни підсанкційних запчастин.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також