24 травня 2024

Квартальний чистий прибуток Nvidia виріс у 7 разів

Квартальний чистий прибуток Nvidia виріс у 7 разів
501

Американський розробник графічних процесорів і систем Nvidia прозвітував про збільшення квартального чистого прибутку в 7 разів, повідомляє TradeMaster.UA. Це рекордні показники за історію компанії.

У першому кварталі 2024 фінансового року (завершився 28 квітня) чистий прибуток компанії Nvidia зріс більш ніж у сім разів і склав $14,88 млрд, а виручка — у 3,6 раза, до $26,04 млрд (проти $7,19 млрд роком раніше ). Обидва показники досягли рекордних значень.

Скоригований прибуток склав $6,12 на акцію. Підрозділ дата-центрів компанії за вказаний період збільшив виторг більш ніж у п'ять разів, до рекордних $22,6 млрд. Дохід ігрового бізнесу Nvidia підвищився на 18%, до $2,6 млрд.

«Наступна промислова революція розпочалася, – підкреслив CEO Nvidia Дженсен Хуан. — Компанії та держави укладають партнерства з Nvidia для переведення традиційних центрів обробки даних вартістю трильйони доларів на прискорені обчислення та будують дата-центри нового типу — ІІ-фабрики для виробництва нового товару — штучного інтелекту».

За прогнозом компанії, у поточному кварталі її прибуток підвищиться до $28 млрд.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також