02 июля 2021

Платіжний агрегатор Fondy – зручне й готове рішення для бізнесу e-commerce

Платіжний агрегатор Fondy – зручне й готове рішення для бізнесу e-commerce

1544

Використання сервісу Fondy замість традиційних платіжних систем надасть поштовху вашому інтернет-бізнесу й зекономить неабияку кількість часу, нервів і коштів.

Електронна комерція відбирає все більшу частку від загального об’єму роздрібних продажів, і цей процес ще більше пришвидшився з початком світової корона вірусної кризи.

Можливість вести бізнес в Інтернеті дуже приваблива – вона дозволяє охопити значно більше коло потенційних покупців, а також зручна в плані адміністрування магазину. При цьому ще й виникає економія за рахунок зменшення витрат на оренду приміщень та оплату праці співробітників.

Однак, є один момент, який для декого може перекреслити всі зручності від e-commerce. Це адміністрування платежів.

Недоліки традиційних систем обробки платежів

З моменту виникнення інтернет-торгівлі онлайн платежі природнім чином опинилися у сфері інтересів традиційних банківських установ і платіжних систем на кшталт Visa та MasterCard.

Ці системи досить зручні і для покупців, і для власників бізнесу e-commerce, проте існує низка моментів, яка може стати перепоною для бізнесменів-початківців на шляху становлення їхніх інтернет-магазинів.

Це знайомий головний біль, мабуть, для всього малого та середнього бізнесу країни – надмірна забюрократизованість процесу.

Підключення традиційних платіжних систем від банку вимагає багато часу, клопоту з документами, відкриття окремих рахунків тощо – до того ж, кожну систему доведеться підключати окремо, тобто доведеться пройти кропіткий шлях кілька разів.

Здорова альтернатива

Проте існує зручна альтернатива прийому платежів в Інтернеті, яка особлива буде до вподоби малим підприємцям - це платіжний агрегатор Fondy.

Платіжний агрегатор Fondy дозволяє продавцям приймати оплати онлайн  від власників дебетових або кредитних карт, не звертаючись до послуг банків. Іншими словами продавець віддає керування й обробку своїх онлайн-транзакцій на аутсорсинг, що ідеально підходить для невеликого бізнесу.

Це простий і дешевий спосіб прийому платежів для початку роботи з e-commerce. Щоб підключити агрегатор Fondy, не має потреби чекати дні або навіть місяці, як у випадку з традиційними системами.

У Fondy розробили кілька готових рішень на будь-який випадок – мобільний додаток, маркетплейс, сайт-візитка або магазин в Instagra, а сам процес підключення сервісу максимально простий і не вимагає спеціальних навичків.

Переваги агрегатора Fondy

Прийом оплати з усього світу. Ваш інтернет-магазин може не обмежуватися виключно однією країною – партнери Fondy мають змогу отримувати платежі з 200 країн у 151 національній валюті, і виводити кошти на банківські рахунки в гривні або євро.

Підтримка найпоширеніших платіжних систем. Щоб зробити покупку, покупцю достатньо обрати один з варіантів: платіжну карту Visa, Mastercard, Prostir або електронний гаманець Apple Pay, Google Pay.

Регулярне списання платежів. Сервіс Fondy дозволяє налаштувати автоматичне регулярне списання коштів з рахунку клієнта, що є зручним інструментом при оформленні передплат тощо.

Холдінг платежів. Притримуйте платіж в с особистому кабінеті й повертайте його без комісій, якщо покупець раптом відмовиться від товару.

Автоматичне нагадування про товар, залишений у кошику, допоможе повернути покупця до магазину.

Захист бізнесу від шахраїв. Платіжний агрегатор Fondy має вбудовану систему Fondy.Antifraud, яка використовує понад 300 шаблонів для виявлення шахрайських дій в Інтернеті.

Висновок

Уміння орієнтуватися у складному світі фінансових операцій може бути складною задачею для будь-якого бізнесу. Додайте до цього необхідність враховувати нюанси роботи з кожною платіжною системою, і це може здатися дуже складною справою.

На щастя, платіжні агрегатори, зокрема Fondy, дозволяють забезпечити максимально гнучкий процес оформлення замовлень ваших клієнтів, адаптований для кожного з них. При цьому ви можете бути впевнені, що охопили максимально широку клієнтську базу для свого бізнесу.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

Раздел: Статьи >

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Лучшие компании

 

Личности

Блоги