28 сентября 2021

ХХVI Всеукраїнський День Логіста: Success stories в логістиці 2021

ХХVI Всеукраїнський День Логіста: Success stories в логістиці 2021

1667

Всеукраїнський День Логіста став для багатьох директорів логістики унікальним комунікаційним майданчиком, який сприяє обміну досвідом з представниками бізнесу та експертами, з обговоренням тенденцій розвитку логістики, відмінним шансом для кожного з учасників поділитися здобутками, перейняти успішний досвід і обговорити ідеї подальшого підвищення ефективності бізнесу.

Всеукраїнський День Логіста традиційно об'єднає представників галузі для вирішення питань усіх етапів ланцюга поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом у логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

Якщо ви керівник компанії або директор з логістики, провідний логіст компанії, участь у Головній галузевій події логістики переверне ваше бачення та підштовхне до оперативних змін і надасть план перших кроків з оптимізації логістичної складової вашого бізнесу!

Провідні логістичні компанії України підтримали проведення Всеукраїнського Дня Логіста: Global Logistics, Нова Пошта, І-Логістика, СОТАСС, WareTeka, Глобал Оушен Лінк, Consulting for Retail, Совтес, Рабен Україна, U & Sluno, ANT-Logistics, СПРАВ ПОСТ, Логістік Форкліфт, Codeska , Бізнес Груп, Делівері, ІнтерКаргоТрак, Міст Експрес, Модерн-Експо, НВК Україна, LADING.EU, Quantum International, Богач Плюс та ін.

Серед учасників Дня логіста 2021: Нова Пошта, Іригатор Україна, Дженерал Транс, Альянс Логістик, Міст Експрес, АТБ маркет, Делівері, Справ Пост, Ардіс, Кампари Юкрейн, Бізнес Груп, І-Логістика, Евромикс, Євро-Азіатська Логістична компанія, КРАЙЗЕЛЬ - Будівельні Матеріали, Корса, Бей Транс, АТ Спеціалізоване автотранспортне підприємство 2302, Вортекс, Київ Транс, КТ Україна і ін.

Партнери конференції:

Генеральний партнер  ІТ-Партнер - Системний інтегратор Sotass

Головний партнер з автоматизації логістики - Consulting for Retail

Офіційний партнер логістики останньої милі- Муравьиная логистика 

IT Партнер – Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Логістичний партнер - Міст Експрес 

Палетний партнерБогач Плюс

ІТ Консалтинговий ПартнерСлуно Украина

Офіціальний ПартнерТЕДИС Украина

Партнер міжнародних перевезень - Global Logistics

Партнер кофе-брейків – Фенікс Інвест Трейд

У рамках конференції ви:

- обміняєтеся один з одним передовим досвідом;

- дізнаєтеся прогноз розвитку ринку вантажоперевезень в Україні;

- відкоригуєте свої бізнес-процеси, щоб скоротити витрати на логістику;

- зможете провести переговори з потенційними клієнтами та партнерами;

- знайдете баланс між рівнем сервісу й інвентаризацією.

Спецпроєкти в рамках конференції:

- Виставка рішень і послуг для логістики. У рамках Конференції Всеукраїнський День Логиста проходить виставка рішень і послуг, а також обладнання і техніки для логістики.

- Ukrainian Logistics Award-2021. Вперше в Україні компанія Трейд Майстер Груп ініціює національну Премію - Ukrainian Logistics Award-2021.

- Тематичні майстер-класи з логістики. 10 тематичних виступів керівників логістики.

Вигоди конференції:

- Знайдете варіанти вирішення затримок на всіх етапах ланцюжка поставок, поліпшите ефективність складської обробки товарів.

- Познайомитеся з рішеннями актуальних питань аутсорсингової логістики.

- Отримайте практичні рекомендації у сфері митної логістики.

- Обміняєтеся унікальним досвідом з іншими учасниками логістичного ринку України.

- На міні-виставці, яка відбудеться в рамках конференції, ви познайомитеся з новими рішеннями і послугами з логістики та будете в тренді, використовуючи передові логістичні технології.

- У вас буде можливість провести переговори з потенційними клієнтами та партнерами, що дозволить налагодити нові зв'язки та укласти угоди про співпрацю.

Спікери конференції:

Ігор Мещеряков, Business Development Manager Sotass LLC - Впровадження системи управління складом Instock WMS на складах виробника рибної продукції в умовах холодної логістики.

Максим Абу Шакра, територіальний менеджер ZEBRA TECHNOLOGIES EUROPE LIMITED - Smart Pack - інноваційне рішення від ZEBRA TECHNOLOGIES для оптимізації процесу завантаження на складах, РЦ і терміналах.

Дмитро Пасенков, керівник департаменту промислової та логістичної нерухомості компанії "Cushman & Wakefield" - Перспективи розвитку логістичної нерухомості. Вартість, попит, території.

Олександр Матвійчук, директор з розвитку бізнесу ANT-Logistics, та Олена Поліжай, менеджер проектів відділу управління проектами та оптимізації бізнес-процесів YUGCONTRACT - Торговий агент 2021 - швидка обробка замовлень в польових умовах.

Віталій Бекіш, директор з логістики, Онлайн-супермаркет «Goodex», ТОВ «Фудекс 24» Goodeх - З якими труднощами стикаються компанії при автоматизації.

Мечислав Кудас, керівник проекту комплексного обслуговування клієнтів компанії Богач Плюс - Логістика дерев'яних палет. Тренди ринку. Готові працюють рішення.

Валерій Губарєв, експерт Комісії з митних питань при Громадський Раді ДФС у Києві, радник з митних питань Громадської спілки «Брокерський сектор» - Контроль митних органів ВЕД і відповідальність за можливі порушення. Спрощення митних процедур при ВЕД в міжнародній торгівлі (статус АЕО).

Вероніка Зеленська, керівниця транспортного напрямку, ТОВ РУШ (мережа магазинів EVA) - KPI відділу транспорту. Три справедливості в оплаті праці працівника. Процес перегляду заробітної плати.

Марія Максякова, менеджерка з прогнозування продажів Carlsberg Ukraine - Впровадження і практика процесу Sales & Operations Planning в Карлсберг Україна.

Ігор Смирнов, директор з логістики в Алло - Остання миля в Е-комі на прикладі одного з найбільших маркетплейсів України.

Артем Попенов, керівник департаменту логістики, Пепсіко Україна - Перемагати в новій реальності. Трансформація логістичних операцій з фокусом на зростання.

Володимир Новосядло, керівник департаменту логістики ТзОВ «Барком» Родинна Ковбаска - Управління командою і взаємодії між відділами. Управління комунікацією, як важлива складова процесу. Найкращі практики.

Ольга Бунеєва, начальниця відділу логістики та дистрибуції ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» - Ризик-менеджмент в логістичній системі компанії.

Ганна Колесова, директорка з розвитку продаж Meest Ukraine - Європейські кейси поштово-логістичних РІШЕНЬ для бізнесу: імплементація в Україні.

Владислав Кураєв, директор з логістики в Sportmaster - Карантинні виклики. Управління видами складських замовлень.

Реєстрація на конференцію Всеукраїнський День Логіста

Телефон для довідок: 067-502-3013

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*