06 листопада 2023

Чат-бот Delivery: Нові можливості для клієнтів у логістичному ринку України

Чат-бот Delivery: Нові можливості для клієнтів у логістичному ринку України

2715

Інновації приходять не тільки в технологічний світ, але й до способів взаємодії з логістичними компаніями.

Сьогодні ми розмовляємо з Семенчук Дариною – керівниця відділу реклами і маркетингу компанії “Delivery”, щоб дізнатися більше про останні оновлення у чат-боті у Telegram та як ці зміни вплинуть на користувачів.

Компанія "Delivery" є провідним постачальником транспортно-логістичних послуг та протягом кількох десятків років виконує важливу роль у забезпеченні ефективних логістичних рішень для сектору В2В, включаючи підприємницькі структури та корпорації різних галузей економіки нашої країни.

Однією з ключових особливостей компанії є впровадження інноваційних технологій та використання сучасних рішень у своїй діяльності. Це дозволяє забезпечити високу ефективність та зручність у наданні послуг.

Пані Дарино, що саме стало головним джерелом натхнення для створення чат-боту Delivery у Telegram?

Наша головна мета завжди була покращення обслуговування наших клієнтів та зробити процес доставки максимально зручним і ефективним. Ми завжди стежимо за сучасними тенденціями та потребами наших користувачів. Останнім часом чат-боти стали популярними та зручними інструментами комунікації, і ми вирішили використати цей інструмент для покращення якості нашого сервісу.

Можете розповісти більше про нові можливості чат-боту, зокрема зв'язок з оператором та пошук відділень?

Зв'язок з оператором став дуже важливим для наших користувачів. Ми впровадили можливість отримати консультацію від наших спеціалістів за чотирьома напрямками: гаряча лінія, спеціалісти по роботі з клієнтами, адресному обслуговуванню та рекламації. Це надає користувачам більше можливостей для отримання допомоги та розв'язання питань, пов'язаних із доставкою. Що стосується пошуку відділень, тут ми спростили процес ще більше. Користувачі можуть знайти найближче відділення двома зручними способами: за допомогою геолокації або пошуку за назвою міста. Це дозволяє знайти потрібний склад максимально швидко.

Які ще функції виконує чат-бот Delivery?

Кожен клієнт може швидко викликати кур’єра, відслідкувати свій вантаж за допомогою трекінгу, завантажити актуальні тарифи, отримати договір на співпрацю та надіслати свої документи для підписання, залишити заявку на відкриття відділення за системою франчайзинг. Чат-бот закриває найрізноманітніші потреби!