17 червня 2024

ІНТЕКС-МЕД: Інноваційні Рішення для Здоров'я та Майбутнього

ІНТЕКС-МЕД: Інноваційні Рішення для Здоров

715

ТОВ «ІНТЕКС-МЕД»- це український виробник сучасних високоефективних мийних і дезінфікуючих засобів для промислового, побутового та медичного призначення. Компанія постійно розвивається та створює інноваційні продукти високої якості для різних груп споживачів. Вся продукція протестована та має Висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Наше виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001:2015; ISO 22000:2018; ISO 14001:2015. Ми молоді і амбітні, а наш колектив – команда професіоналів відданих своїй справі. Постійне розширення та удосконалення асортименту, гнучкість та лояльність при роботі з клієнтами, дозволяють задовольнити очікування найвибагливішого споживача. Всього за кілька років існування компанії ми стали лідерами у промисловій галузі нашої країни. Виробничі та складські потужності знаходяться в місті Києві, вони досить зручно розташовані по відношенню до транспортних магістралей, що дозволяє швидко відвантажувати товар в будь-який регіон України та по місту.

Детальніше про та напрямки розвитку компанії поговоримо з Комерційним директором «ІНТЕКС-МЕД»  Ольгою Верескун.

Скажіть, коли компанія «ІНТЕКС-МЕД»  почала свою діяльність в Україні ?

- Компанія має досвід на ринку України  як дистриб’ютор з 2017 року та  була  лідером у промисловій  та медичній галузі. У 2018 відкрила своє виробництво та зареєструвала свої перші 12 засобів. На сьогодні ми маємо власну лабораторію та більше 500 видів рецептурних розробок. У штаті працює хімік-технолог.

Які основні напрямки діяльності ви маєте?

- Ми маємо широкий асортимент засобів професійного та побутового призначення. Побутова хімія (пральні засоби, миючі для посуду, засоби для скла, кахлю, вапнякових нашарувань, засоби для прочистки труб, миючі пасти), промислова хімія (лужні і кислотні, пінні та безпінні, антижир і т.д), піномийна, косметична продукція, дитячі засоби, автохімія, професійні дезінфікуючі засоби для харчових виробництв та медичних закладів. Наша ціль – екологічна та біорозкладна хімія!

Чим ви пишаєтесь? Ваші досягнення від початку діяльності?

За відносно короткий час ми стали експертами у своїй сфері. В 2023 році відкрили направлення «ритейл». За неповний рік підписали три контракти «Private Label», та уклали успішні договори для співпраці з більш ніж десятьма торгівельними мережами. На сьогодні ми маємо сучасне виробництво, власні склади та автопарк, а також  повний виробничий  цикл виготовлення продукції, що включає розробку рецептури та підбір компонентів та тари, виготовлення, фасування готового продукту, розробка етикеток, зберігання та транспортування до кінцевого споживача.

Що вас надихає?

- Це наші споживачі. Ми безмежно вдячні за всі відгуки. Наш девіз-«Захистити себе та того кого любиш»,  тому для зручності споживача, для замовлень онлайн, ми організували кілька інтернет- магазинів на базі «Rozetka» та «Prom ua», також активно ведемо соцмережі, для взаємодії з кожним споживачем.

Які ваші пріоритети  та принципи в роботі.

- Перш за все це якість! Власна лабораторія на території заводу – гарантія якості. Ми ретельно підбираємо постачальників сировини та пакування, забезпечуємо контроль якості на всіх етапах виробництва. Наші партнери отримують усі необхідні документи: сертифікати якості, Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи, Витяги з реєстру дезінфекційних засобів МОЗ, інструкції щодо застосування засобів тощо. Наступне це сервіс. Цінуємо кожного клієнта, тому забезпечуємо індивідуальний підхід. З кожним партнером працює персональний менеджер, який чітко знає всі потреби і орієнтується у запитах. Ну і звісно це  технології. Завдяки сучасному високопродуктивному обладнанню, інноваційним технологіям та команді професіоналів ми маємо багато можливостей у створенні якісного продукту. Втілюємо найсміливіші ідеї.

Чи маєте плани на майбутнє? Поділіться з нами.

- Мета компанії- закрити всі побутові потреби для кінцевого споживача. Бути в кожній домівці! Це охоплює всі напрямки компанії. Наразі ми почали розробку та виготовлення ЕКО та біорозкладних засобів, це дуже важливо в теперішній час, ми дбаємо про екологію для наступних поколінь. Компанія активно розвиває такі направлення як:  дезінфікуючі та миючі засоби для медичних закладів, рітейлу, бьюті індустрії, хорики.

Де можна ознайомитись з продукцією компанії?

- Наша продукція представлена в торгівельних мережах, а також на сторінках соціальних мереж за посиланнями:

https://www.instagram.com/solnex.com.ua/

https://www.facebook.com/solnex.com.ua/

https://cs3839375.prom.ua/ua/

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*