Про компанію "Демидівський консервний завод"

Demydiv ("Демидівський консервний завод") розпочав роботу ще в 1968 році. Це українська якість, перевірена часом. За свою історію ми працювали з різноманітною продукцією в багатьох категоріях, то ж знаємося у своїй справі! Зокрема, виготовляли і горошок зелений, і кукурудзу, і томатні пасти та різні соуси, і гірчицю, і соки (зокрема березовий), і рибні консерви тощо.

Сьогодні головним нашим продуктом та візитівкою є хрін Demydiv столовий із буряком. Окрім цього, активно виробляємо розчин оцтової кислоти, а у воєнні часи налагодили масове виробництво справжньої українською тушкованої свинини, більшість якої іде у сухпайки для наших воїнів ЗСУ! Маємо ще кілька сучасних новинок: унікальний здоровий хрусткий снек зі скоринок свинини CHIKOS, а також снеки з пелет DEMS.

Наші продукти користуються популярністю серед українців, і ми вдячні вам за визнання та любов. А ще активно працюємо, щоб і європейці оцінили українську якість.

Екологічність

Вся продукція виготовляється виключно з екологічно чистої сировини, що проходить багатоетапний контроль на вміст шкідливих речовин

Оригінальні рецепти

Якість та смак нашої продукції приємно здивують ваших клієнтів

Індивідуальний підхід

 

Ми виготовимо для вас ту продукцію, яка найбільше потрібна вашому споживачеві та відповідає усім ринковим вимогам

https://www.demydiv.com/ 

 

 

CHIKOS - це легендарні закуски зі свинини, які з'явилися в Англії ще у ХІХ столітті. Хрусткі снеки стали улюбленим перекусом для місцевих жителів на відпочинку та після важкої праці, адже мають насичений приємний смак і наповнюють силою та енергією.

Ми зберегли оригінальний рецепт корисного снеку, тому CHIKOS є 100% натуральним та повним природного смаку. CHIKOS - це снек без вуглеводів та без глютену, багатий на білки та корисні ненасичені жири. Це швидкий перекус, що містить колаген, який запобігає старінню, забезпечує пружність, гладкість, еластичність нашої шкіри та довговічність роботи суглобів.

Сьогодні CHIKOS (світові назви - Pork Rinds, Chicharron) є популярним снеком у всьому світі та однією з улюблених страв президента США Джорджа Буша-старшого!
https://chikos.best/ Всі компанії "Постачальники продуктів харчування "