Про компанію Фiторiя

Компанія ФІТОРІЯ - офіційний виробник високоекологічних товарів народного споживання, що випускає біологічно активні добавки та косметичні товари в Україні з 2002 року. Нашими клієнтами встигли стати мільйони людей, які гідно оцінили простоту застосування та бездоганну якість продукції на основі добавки ФІТОР, що відноситься до класу ензимів рослинного походження і не містить синтетичних компонентів — барвників, ароматизаторів, консервантів.

Сучасна екологічна ситуація негативно позначається на стані здоров'я населення нашої країни. Сьогодні навіть молоді люди масово страждають від хронічних захворювань, що погано піддаються лікуванню, тому так важливо максимально використовувати можливості, дані нам самою природою.

Добавка ФІТОР має цілу низку чудових властивостей:

 -- нормалізує обмінні процеси;
 --має біостимулюючу дію на організм людини;
 --справляє виражений бактерицидний та знеболюючий ефект;
 --зміцнює серцево-судинну систему;
 --покращує кровообіг.
Впровадження новітніх технологій та розробок дозволяє ПрАТ ФІТОРІЯ підвищувати ефективність препаратів, виготовлених на основі безпечних та екологічно чистих рослинних екстрактів, успішно співпрацювати з фармацевтичними підприємствами та гомеопатичними аптеками в Україні та за її межами, брати участь у виставках та семінарах. Серед багатьох досягнень компанії варто особливо відзначити участь у міжнародній конференції «IW+SDC-10: нові технології в медицині та експериментальній біології», що проходила у В'єтнамі у лютому 2010 року, перемогу в обласному конкурсі «Краща продукція Харківщини» у липні 2010 року, висока місце у конкурсі «100 найкращих товарів України», що відбувся у Києві у жовтні 2010 року.

Не зупиняючись у своєму розвитку, ми регулярно покращуємо та розширюємо асортимент продукції під уважним та суворим контролем технологів та інших фахівців. У процесі виробництва лікувально-профілактичних засобів використовується добірна натуральна сировина та застосовуються технологічні стандарти, схвалені Національною фармацевтичною академією, Академією громадського харчування, Науково-дослідним інститутом ґрунтознавства та іншими авторитетними науково-методичними організаціями.

На сьогоднішній день компанія зареєструвала один патент на винахід та чотири торгові марки, під якими випускається наша продукція. Тільки ми маємо законне право на розробку та випуск дієтичної добавки ФІТОР, захищеним патентом України №49749А. Купуючи продукцію ПрАТ ФІТОРІЯ, ви можете не сумніватися в її винятковій якості. У нас ви завжди знайдете товари, які підходять саме вам: турбота про власне здоров'я це так просто!

Фірма «Фіторія» була створена у 2002 році кандидатом фармацевтичних наук Кукіною Валерією Миколаївною.

ПрАТ «Фіторія» є спадкоємцем та продовжувачем усіх наукових розробок, торгових марок та всіх продуктів наукової фірми «Рамон», заснованої професором Миколою Григоровичем Кравченком – батьком Кукіної Валерії.

Ми зберегли всі методи виробництва БАД та всіх продуктів, що випускаються фірмою "Рамон" - БАД Фітор, Фаурін, Фіторицид, свічки Фітор. Крім того, ПрАТ «Фіторія» розробила та випустила нові види продукції, зберігаючи головний принцип Миколи Кравченка – робити доступний натуральний якісний продукт, який приносить користь людям.

Наша продукція – це лінійка свічок Фітор, лінійка Харчових добавок, лінійка натуральних шампунів, лінійка органічного рідкого мила та твердого рослинного натурального мила, сиропи від багатьох захворювань, бальзами та лікувальні креми, лікувальні зубні пасти.

ПрАТ «Фіторія» є єдиним законним виробником дієтичної добавки ФІТОР. Усі права підтверджені патентами: патент "Спосіб отримання дієтичної добавки Фітор", патент на торгові марки (і слова) "ФІТОР", "ФІТОР", "ФІТОРІЯ", "ФАУРИН", "ФІТОРИЦИД" та ін.

ПрАТ «Фіторія» проводила та проводить багато наукових та медичних досліджень своєї продукції. Так проводилися дослідження в інституті ендокринології м. Харків, Харківському медичному університеті, Харківському фармацевтичному університеті, ДНЦЛС, Новосибірському НДІ мікробіології та вірусології.

Біологічно активна добавка "Фітор" пройшла клінічні випробування: в інституті ортопедії та травматології ім. М. І. Ситенка (м. Харків, 1994-1995 рр.), в інституті геронтології Академії медичних наук України (м. Київ, 1994 р.), у дитячому травматологічному відділенні ОКБ м. Харкова (1996 р.), в ендокринологічному відділенні ОКБ м. Харкова (1996 р.), ОКБ м. Івано-Франківська (1999 р.), в Українському науково-дослідному інституті фармакотерапії ендокринних захворювань м. Харкова (2000-2001 р.).

Позитивні характеристики препарату подано у звітах Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, інституту мікробіології та вірусології НАН України, Харківського НДІ ортопедії та травматології ім. Ситенка, Харківської обласної клінічної лікарні.

У липні 2010 р. ПрАТ «Фіторія» стала переможцем обласного конкурсу «Найкраща продукція Харківщини» у номінації «Промислові товари для населення» за виготовлення якісної продукції.

https://www.fitor.biz/ Всі компанії "Постачальники Private Label"