Про компанію GLOBAL LOGISTICS

Компанія Global Logistics - представництво американської логістичної компанії, яка працює на ринках США, Канади, Мексики, України і ЄС.

Head Office компанії знаходиться в місті Fletcher, USA.

Наші основні напрямки діяльності: транспортно-експедиційні послуги, складські послуги, митно-брокерське обслуговування.

Ми здійснюємо експедирування вантажних перевезень, підбираємо оптимальні індивідуальні рішення, координуємо й контролюємо доставку вантажів наших клієнтів.

Ми завжди дотримуємося високих етичних стандартів ведення бізнесу і підтримуємо хорошу репутацію професійного 3PL-оператора на ринку послуг логістичного аутсорсингу.

 

Менеджмент

Керівництво компанії будує відносини зі співробітниками і партнерами на принципах довгострокового співробітництва і взаємної поваги, а також неухильного виконання взаємних зобов'язань.

Відносно співробітників керівництво не допускає політичної, релігійної, етичної, національної, гендерної або будь-яких інших форм дискримінації щодо найму, оплати праці та просування по службі.

В нашій команді професіонали з великим досвідом роботи на ринку логістичного аутсорсингу, які дотримуються принципів демократичного сучасного менеджменту.

Наша місія

Бути кращою клієнт орієнтованою компанією на ринку логістичного аутсорсингу в США, Україні, ЄС, Канаді та Мексиці, надавати комплексні логістичні рішення, що дозволяють підвищувати ефективність бізнесу наших клієнтів.

Наша команда досвідчених співробітників орієнтована на бездоганний сервіс і довгострокові відносини з клієнтами

https://www.globallogistics.com.ua/ Всі компанії "Логістичні компанії"