О компании ИВЕКО УКРАИНА

Iveco з самого заснування була приречена стати міжнародною компанією 

У 1975 році п'ять успішних компаній з трьох різних країн Європи (Італія, Франція і Німеччина) вирішили об'єднати свої знання і свою кваліфікацію для створення нової компанії. В результаті придбань, альянсів і міжнародних спільних підприємств Iveco завоювала своє становище серед світових лідерів з виробництва автотранспорту. Сьогодні Iveco має виробничі потужності в Європі, Китаї, Індії, Росії, Туреччини, Австралії, Аргентині, Бразилії і ПАР, а свою діяльність здійснює на території більш ніж 160 країн.

Iveco пропонує продукти, що відповідають потребам професійних транспортних операторів. Модельний ряд її автомобілів один з найбільш представницьких, який був повністю модернізований після 2007 року.

Iveco завжди була лідером в області інновацій, як щодо двигунів (вона перша впровадила турбіну на всю гаму своїх дизелів, перша обладнала двигуни системою впорскування Common Rail і перша забезпечила відповідність своїх автомобілів стандарту EuroV), так і по відношенню до самих автомобілів (отримала призи « вантажівка року »в 1992, 1993, 2003 і 2013 р.р. і «Фургон року» в 2000 і 2014 рр).

Слова "Транспорт - це енергія" узагальнюють цінності Iveco.

Транспорт - це енергія, енергія заражає, енергія створює віртуальне коло, в якому кожен отримує більше і віддає більше. Iveco застосовує цей принцип до всіх осіб, які зацікавлені в ній - від клієнтів до співробітників, постачальників і дилерів. Будучи найбільшим гравцем глобального транспортного світу, Iveco виступає в ролі міжнародного лідера в області розробки, виробництва, торгівлі та обслуговування дуже широкої гами легких, середніх і важких комерційних автомобілів.

Компанія виробляє також пасажирські транспортні засоби та спеціальні автомобілі для потреб збройних сил і цивільної оборони та спеціальні транспортні засоби, наприклад, пожежні автомобілі. Наші автомобілі використовують найостанніші інженерні розробки і технології до своєї широкой гамі двигунів, що працюють на дизельному і альтернативних видах палива. У їх число входить природний газ (CNG), різні біопалива, гібридні технології і електричні двигуни.

Компанія ІВЕКО УКРАЇНА працює на українському ринку з 1996 року.
Основні завдання підприємства: продаж автомобілів усього модельного ряду IVECO, включаючи вантажні шасі, фургони, магістральні тягачі, дорожні і позашляхові автомобілі. Крім цього, підприємство займається поставками всіх необхідних запчастин і наданням сервісних послуг через дилерську мережу.На сьогоднішній день, ІВЕКО УКРАЇНА пропонує своїм клієнтам надійні, економічні і адаптовані для роботи в Україні автомобілі сімейства Daily, EuroCargo, Stralis, Trakker.
​​​Iveco: глобальна компанія. Маючи понад 25 тис. працівників, Iveco присутня на всіх п'яти континентах: 27 заводів, розташованих в 16 країнах світу, виробляють автомобілі з використанням самих передових технологій, що розробляються в 6 науково-дослідних центрах. За межами Європи компанія веде активну діяльність в Китаї, Росії, Австралії і Латинській Америці. Велика послепродажная мережу, що включає більше 5000 сервісних центрів більш ніж в 160 країнах світу, дозволяє забезпечити технічне обслуговування та підтримку в будь-якій точці, де експлуатується техніка Iveco.
Виробничі цехи. У всіх виробничих цехах Iveco застосовуються найсучасніші технології і технологічні процеси, що дозволяють випускати високоякісні автомобілі, забезпечуючи при цьому створене для людей робоче середовище. В результаті цього всі заводи Iveco отримали сертифікат ISO 9001 - vision 2000 (якість систем управління) і сертифікат ISO 14000 (екологічний менеджмент).
Науково-дослідні центри. Великі капіталовкладення Iveco в розташовані в різних частинах світу науково-дослідницькі центри націлені на розробку нових технологій і продуктів. Мета цих капіталовкладень полягає у створенні автомобілів з найкращими в своєму класі робочими характеристиками, низькими експлуатаційними витратами і високими екологічними стандартами - у багатьох випадках, передбачаючи нові вимоги міжнародного законодавства з охорони навколишнього середовища.
Продаж і сервісна мережа. Iveco має глобальну мережу продажів і сервісного обслуговування, що простирається через п'ять континентів і пропонує клієнтам понад 2000 точок продажів і більше 5000 сервісних станцій. Компанія покладається в своїй діяльності на фінансово стійких і досвідчених партнерів, які віддають свої підприємницькі навички і професійні знання на службу клієнтам.
 
ТOВ ІВЕКО УКРАЇНА
03150 Україна, Київ
вул. Велика Васильківська, 100, БЦ "Торонто", 5 поверх
 
Сайт компании: www.iveco.ua

 Все компании "Поставщики оборудования"