О компании ИВЕКО УКРАИНА

Iveco з самого заснування була приречена стати міжнародною компанією 

У 1975 році п'ять успішних компаній з трьох різних країн Європи (Італія, Франція і Німеччина) вирішили об'єднати свої знання і свою кваліфікацію для створення нової компанії. В результаті придбань, альянсів і міжнародних спільних підприємств Iveco завоювала своє становище серед світових лідерів з виробництва автотранспорту. Сьогодні Iveco має виробничі потужності в Європі, Китаї, Індії, Росії, Туреччини, Австралії, Аргентині, Бразилії і ПАР, а свою діяльність здійснює на території більш ніж 160 країн.

Iveco пропонує продукти, що відповідають потребам професійних транспортних операторів. Модельний ряд її автомобілів один з найбільш представницьких, який був повністю модернізований після 2007 року.

Iveco завжди була лідером в області інновацій, як щодо двигунів (вона перша впровадила турбіну на всю гаму своїх дизелів, перша обладнала двигуни системою впорскування Common Rail і перша забезпечила відповідність своїх автомобілів стандарту EuroV), так і по відношенню до самих автомобілів (отримала призи « вантажівка року »в 1992, 1993, 2003 і 2013 р.р. і «Фургон року» в 2000 і 2014 рр).

Слова "Транспорт - це енергія" узагальнюють цінності Iveco.

Транспорт - це енергія, енергія заражає, енергія створює віртуальне коло, в якому кожен отримує більше і віддає більше. Iveco застосовує цей принцип до всіх осіб, які зацікавлені в ній - від клієнтів до співробітників, постачальників і дилерів. Будучи найбільшим гравцем глобального транспортного світу, Iveco виступає в ролі міжнародного лідера в області розробки, виробництва, торгівлі та обслуговування дуже широкої гами легких, середніх і важких комерційних автомобілів.

Компанія виробляє також пасажирські транспортні засоби та спеціальні автомобілі для потреб збройних сил і цивільної оборони та спеціальні транспортні засоби, наприклад, пожежні автомобілі. Наші автомобілі використовують найостанніші інженерні розробки і технології до своєї широкой гамі двигунів, що працюють на дизельному і альтернативних видах палива. У їх число входить природний газ (CNG), різні біопалива, гібридні технології і електричні двигуни.

Компанія ІВЕКО УКРАЇНА працює на українському ринку з 1996 року.
Основні завдання підприємства: продаж автомобілів усього модельного ряду IVECO, включаючи вантажні шасі, фургони, магістральні тягачі, дорожні і позашляхові автомобілі. Крім цього, підприємство займається поставками всіх необхідних запчастин і наданням сервісних послуг через дилерську мережу.На сьогоднішній день, ІВЕКО УКРАЇНА пропонує своїм клієнтам надійні, економічні і адаптовані для роботи в Україні автомобілі сімейства Daily, EuroCargo, Stralis, Trakker.
​​​Iveco: глобальна компанія. Маючи понад 25 тис. працівників, Iveco присутня на всіх п'яти континентах: 27 заводів, розташованих в 16 країнах світу, виробляють автомобілі з використанням самих передових технологій, що розробляються в 6 науково-дослідних центрах. За межами Європи компанія веде активну діяльність в Китаї, Росії, Австралії і Латинській Америці. Велика послепродажная мережу, що включає більше 5000 сервісних центрів більш ніж в 160 країнах світу, дозволяє забезпечити технічне обслуговування та підтримку в будь-якій точці, де експлуатується техніка Iveco.
Виробничі цехи. У всіх виробничих цехах Iveco застосовуються найсучасніші технології і технологічні процеси, що дозволяють випускати високоякісні автомобілі, забезпечуючи при цьому створене для людей робоче середовище. В результаті цього всі заводи Iveco отримали сертифікат ISO 9001 - vision 2000 (якість систем управління) і сертифікат ISO 14000 (екологічний менеджмент).
Науково-дослідні центри. Великі капіталовкладення Iveco в розташовані в різних частинах світу науково-дослідницькі центри націлені на розробку нових технологій і продуктів. Мета цих капіталовкладень полягає у створенні автомобілів з найкращими в своєму класі робочими характеристиками, низькими експлуатаційними витратами і високими екологічними стандартами - у багатьох випадках, передбачаючи нові вимоги міжнародного законодавства з охорони навколишнього середовища.
Продаж і сервісна мережа. Iveco має глобальну мережу продажів і сервісного обслуговування, що простирається через п'ять континентів і пропонує клієнтам понад 2000 точок продажів і більше 5000 сервісних станцій. Компанія покладається в своїй діяльності на фінансово стійких і досвідчених партнерів, які віддають свої підприємницькі навички і професійні знання на службу клієнтам.
 
ТOВ ІВЕКО УКРАЇНА
03150 Україна, Київ
вул. Велика Васильківська, 100, БЦ "Торонто", 5 поверх
 
Сайт компании: www.iveco.ua 

Компанія Iveco і її цінності - Про Iveco

производители автомобилей, поставщики автомобилей, производители транспортных средств, производиетели грузовых авто, производители Украина, производители автозапчастей, виробники України, виробники транспортних засобів, виробники автомобілів, продаж авто, оборудование для бизнеса, оборудование для логистикиВсе компании "Поставщики оборудования"