Про компанію KTL Ukraine

KTL Ukraine була створена для надання різного виду логістичних послуг своїм клієнтам, як на території України, так і по всьому світу.
Ми є фахівцями в наданні будь-якого роду логістичних послуг: морські контейнерні перевезення, авіа відправлення вантажів з будь-якої точки планети, автомобільні та залізничні перевезення, Брокерський сервіс, організація складування і перевалки вантажів, а так само фрахтування судів різного типу. Також компанія має великий досвід, напрацювання і спеціальні тарифи по відправленням вантажів в рефрижераторних контейнерах для різних типів товарів, що вимагає підтримання температурного режиму при перевезенні.

Ми є членом таких міжнародних логістичних мереж як WCA (WCA, WCA pharma, WCA perishables), MPL, CCC, Easy Fresh, Kinay Network.
Також ми є представником логістичної мережі Easy Fresh, яка спеціалізується на перевезеннях вантажів в рефрижераторних контейнерах. Це дозволяє нам надавати послугу з перевалки та зберігання вантажів, що вимагає спеціального температурного режиму. Ми використовуємо власні термінали групи Easy Fresh в портах Rotterdam, Gdansk, Koper, що дозволяє комбінувати доставку товарів контейнерами і автотранспортом з країн Західної Африки і Південної Америки на ринки України і Європи.

Мережа Kinay Network представлена в Китаї - KTL China, в Нідерландах і Бельгії - KTL Benelux, у з'єднанному Королівстві Великобританії - KTL Europe, в Туреччині - KTL Turkey, в Україні - KTL Ukraine, у В'єтнамі - KTL Vietnam, у США - KTL USA, у Австралії - KTL Australia. В Україні офіси KTL Ukraine знаходяться в Одесі (біля основних морських портів «Одеса», «Чорноморськ» і «Південний») в Києві, в Дніпрі, Харкові та Борисполі.

KTL Ukraine є членом асоціації АМЕУ (Aсоціація міжнародних експедиторів України) і має сертифікат «FIATA». Також ми є акредитованим ж / д експедитором, що дозволяє здешевити подачу контейнерного обладнання нашим імпортним та експортним клієнтам Маємо акредитацію і відповідні дозволи на перевезення небезпечних вантажів.

Наші переваги

Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте гарантію надійності та якості послуг, що надаються. Ми обслуговуємо клієнтів з різних галузей промисловості і пропонуємо рішення, орієнтуючись на потреби і пріоритети клієнтів. Ми будуємо партнерські відносини в бізнесі, тому що для нас найголовніше - ваше довіру.

 

Наша компанія - член Kinay Network, що доставляє вантажі по всьому світу з 1946 року

Транспортна логістика та контейнерні перевезення є основними напрямками роботи. У Туреччині KTL представлена мережею з 16 офісів. Така велика мережа необхідна для максимально ефективного управління авто транспортної та контейнерної логістикою.

В Україні компанія KTL Ukraine представлена офісами в м. Одеса, біля основних портів (Одеса, Іллічівськ та Південний), у м. Києві, Дніпрі, Харкові, Борисполі.

Як ми працюємо

Якщо Вам потрібно вирішити задачу максимально швидко і якісно - тоді Вам в KTL Ukraine

 

 

 

 


 

 

 

 Всі компанії "Логістичні компанії"