О компании Львівхолод

Рукавичка” - українська мережа магазинів самообслуговування, робота яких базується на західному досвіді та українській гостинності. Це торгові об’єкти площею від 200 до 1000 кв.м, з асортиментом – від 2000 до 9000 позицій, постійними вигідними акціями, доступним рівнем цін та іншими заходами, що направлені на задоволення потреб жителів Західної України.

З 1 грудня 2010 року стартувала Програма Лояльності "Родина", учасники якої мають можливість заощаджувати при кожній покупці.

Формат “Рукавички” та врахування потреб цільової аудиторії дає змогу вдало представити відвідувачам необхідний асортимент товарів та професійний рівень обслуговування. Перша “Рукавичка” відчинила свої двері у грудні 2003 року в м. Перемишляни Львівської області, та прийшлася до душі мешканцям міста.

Сьогодні — це добре зорганізована та максимально пристосована до українських ринкових умов торгова мережа. “Рукавички” розташовано в центрі густонаселених районів Львова, Івано-Франківська та Тернополя, в районних центрах і великих містах областей із добрим транспортним сполученням та зручним паркуванням автомобілів. Ми дбаємо, аби кожен покупець, кожна родина, змогла по дорозі додому завітати до нас!

На даний час мережа налічує 127 магазинів самообслуговування та гіпермаркет "Рукавичка", в якому є власна пекарня, кондитерський та кулінарний цехи. У гіпермаркеті є кафетерій, в якому відвідувачі можуть і скуштувати смачні страви, і поласувати тістечками та запашною випічкою. Гаряча кава та чай, смачні корисні молочні коктейлі піднімуть настрій як дорослим, так і дітям.

АДРЕСА / ADDRESS

79034 Україна, м.Львів,
вул. Угорська, 22,
79034 Lviv, Ukraine
22, Uhorska Str.
T.: +38 /032/ 270-23-41
@: office@lvivcold.com.ua

 розничные сети украины 2017, крупнейшие розничные сети украины, крупные розничные сети украины, торговые сети украины список, торговые сети украина, национальные торговые сети украины, продовольственные торговые сети украины, крупные торговые сети украины, все торговые сети украины, торговые сети украины 2017Все компании "Retail. Розничные сети, Магазины"