О компании МЭЙНФРЭЙТ Украина

МЕЙНФРЕЙТ Україна - це філія глобального логістичного провайдера Mainfreight, що пропонує послуги з організації ланцюжків постачань. В результаті співпраці з нами наші клієнти одержують повний  спектр послуг зі складування, внутрішнього транспортування і міжнародних авіа- та морських вантажних перевезень

Компанія Мейнфрейт була заснована в місті Окленді, Нова Зеландія, у 1978 році. На сьогоднішній день компанія має в своєму розпорядженні мережу з 239 офісів в Австралії, Китаї, Європі, Новій Зеландії і Сполучених Штатах Америки та команду в понад 7500 співробітників. 

Наш принцип «Особливі люди. Особлива компанія» уособлює компанію Мейнфрейт та її унікальну культуру. Ми виховали власний стиль ведення бізнесу, успішний не тільки у Новій Зеландії, а й в усьому світі.

Бізнес Mейнфрейт будується на 100-річному баченні. Усі рішення у компанії приймаються з огляду на те, як вони будуть сприйняті нашими клієнтами, партнерами, співробітниками через 100 років. І кожного дня починаються нові 100 років.

Як клієнт компанії Мейнфрейт, ви завжди можете розраховувати на: 
• підхід «все можливо»;
• доставку ваших вантажів вчасно і без пошкоджень, а також на швидке та справедливе вирішення всіх питань, якщо вони виникають;
• постійне покращення обслуговування завдяки реінвестуванню в людей, матеріально-технічну базу, устаткування та технології.

Використовуючи технології світового рівня, ми будуємо наш глобальний бізнес на базі двох непорушних принципів, якими ми керуємося кожного дня:

1) Випередити конкурентів можна лише забезпечивши найвищу ефективність роботи нашого персоналу;
2) Єдиним показником ефективності роботи персоналу являється рівень вдоволення клієнтів.

Наш персонал та наша культура - ось те, що відрізняє компанію Mainfreight від інших; і це чудово проявляється в ефективності нашої роботи і в ваших результатах.

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу mainfreightВсе компании "Логистические операторы"